3.3 C
Lutsk
Понеділок, 4 Березень, 2024
Всі новини Календар

8 лютого 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 34-а після П’ятидесятниці. Глас 8.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрпп. Ксенофонта, жінки його Марії  і синів їх Аркадія та Іоанна (V-VI).

Мчч. Ананії пресвітера, Петра, темничного стражника, і з ними семи воїнів (295). Прп. Симеона Ветхого (390). Свт. Іосифа архієп. Солунського (830). Перенесення мощей прп. Феодора, ігумена Студійського (845). Блгв. Давида III Відновника, царя Іверії та Абхазії (1125) (Груз.). Прп. Ксенофонта Робейського (1262).

Мч. Іоанна (1938).

Євангельські Читання

1 Пет., 60 зач., III, 10-22. Мк., 55 зач., XII, 18-27.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ГОСПОДА БОГА СВЯТІТЬ У СЕРЦЯХ ВАШИХ”. ОСВЯЧЕННЯМ ГОСПОДА У СЕРЦІ Є ДУША ТА ДУХ, ЩО ЗОБРАЖЕНІ У ТАЄМНИЧОМУ СЕРЦІ ЛЮДИНИ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЯК СПОЧАТКУ БОГ, СТВОРИВШИ З ЧАСТИН ТІЛО ЛЮДИНИ, ВДИХНУВ У НЕЇ ЖИТТЯ, – І СТАЛА ЛЮДИНА, ЯК І НАЛЕЖИТЬ БУТИ; ТАК І СТВОРЕНА СЕРЕДИНА З ВКАЗАНИХ ЧЕСНОТ У СЕРЦІ ЛЮДИНИ, ТІЛЬКИ ТОДІ Є СПРАВЖНЬОЮ ДУХОВНОЮ ЛЮДИНОЮ, КОЛИ ЦЕ СЕРЦЕ БУДЕ СВЯТИТИ ГОСПОДА БОГА, ЯК І У МОЛИТВІ ГОСПОДНІЙ ЧИТАЄМО: “НЕХАЙ СВЯТИТЬСЯ ІМ’Я ТВОЄ”.

 

ЯКЩО НЕ БУДЕ ЦЬОГО, ТО СТВОРЕНА ІЗ ВКАЗАНИХ ЧЕСНОТ ЛЮДИНА ВИЙДЕ МЕРТВОНАРОДЖЕНИМ ДИТЯМ, БЕЗ ДУХУ ЖИТТЯ. НЕХАЙ ВІДАЮТЬ ЦЕ ТІ, ХТО ДУМАЄ ОБІЙТИСЯ ЛИШЕ ПЕВНИМИ ЧЕСНОТАМИ БЕЗ ВСЯКОГО СТАВЛЕННЯ ДО БОГА!

 

ЩО Є СВЯТИТИ БОГА У СЕРЦІ: БЕЗПЕРЕСТАННО БЛАГОГОВІТИ ПЕРЕД НИМ, ЗАВЖДИ НОСИТИ У СОБІ ДУМКУ ПРО ЙОГО ВСЕПРИСУТНІСТЬ, ВСІЄЮ РЕВНІСТЬ РЕВНУВАТИ КОЖНОЇ МИТІ, БЛАГОУГОДНИМ ПЕРЕД НИМ БУТИ І ЗІ ВСЯКИМ СТРАХОМ ОСТЕРІГАТИСЯ ВСЬОГО, ЩО ЙОМУ БУДЕ НЕУГОДНЕ, ОСОБЛИВО Ж ЙОГО БАТЬКІВСЬКІЙ ОПІЦІ ПЕРЕДАТИ ЖИТТЯ СВОЄ, І ТИМЧАСОВЕ, І ВІЧНЕ, А ВСЕ, ЩО ТРАПЛЯЄТЬСЯ, ПРИЙМАТИ СМИРЕННО, ПОКІРНО ТА З ВДЯЧНІСТЮ, ТАК, НІБИ ВСЕ ЦЕ ЙДЕ ВІД РУКИ ЙОГО.

Вас може зацікавити

5 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Не надійся на свою праведність, не шкодуй про те, що минуло – актуальні повчання прп. Антонія Великого

Редактор Головний

Вирішуючи календарне питання, ми забуваємо про Сина Божого, Який прийде у світ від Діви Марії

Редактор Головний