19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Всі новини Календар

29 січня 2024 року – календар з повчанням

Cедмиця 35 після П’ятидесятниці Посту немає.
Поклоніння чесним веригам ап. Петра. Мчч. Спевсипа, Єлевсипа, Мелевсипа, Леоніли і з ними Неона, Турвона та Іовіли (161–180). Мч. Данакта читця (II). Свт. Гонората, єп. Арльського (429). Прав. Максима, ієрея Тотемського (1650). Сщмч. Іоанна Петтая пресвітера (1919) .

Євангельські Читання

На літ.: – Ап.: Євр. 8:7-13 (зач. 319); Євр. 9:8-10,15-23 (зач. 321). Єв.: Мк. 8:11-21 (зач. 33) і за вівторок під зачало; Мк. 8:22-26 (зач. 34).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Плив Господь з учнями на інший бік моря, а вони забули взяти хлібів, і мали з собою тільки один хліб, і стали думати, як тут їм бути. Знаючи їхні думки, Господь нагадав про насичення чотирьох і п’яти тисяч народу, підвівши їх тим до твердої надії, що поруч із Ним не вмруть з голоду, хоч би й жодного хліба не мали. Скільки тривог наводить іноді на кожного думка про невідоме майбутнє! Заспокоєння від цих тривог одне – надія на Господа, а оживлення і зміцнення [її] почерпається з розумного розгляду того, що вже було з нами і з іншими.

 

Не знайдеться жодна людина, яка б у житті своєму не зазнала несподіваного порятунку від біди або несподіваних поворотів її життя на краще. Спогадами про такі випадки й оживляй душу свою, коли почнуть мучити її похмурі думки про те, що робити. Бог усе влаштує на краще і тепер, як бувало раніше. Покладися на Нього; ще перед порятунком від біди, Він пошле тобі благодушність, за якої і не помітиш біди своєї. “Того, хто покладається на Господа, огортає милість” (Пс.31:10). Розглядай приклади цього у Святому Письмі, у житіях святих, у своєму житті й житті знайомих твоїх і побачиш, як у дзеркалі, наскільки “близький Господь до всіх, хто прикликає Його” (Пс.144:18). І страх за долю свою не збурить душі твоєї.

Вас може зацікавити

Помер клірик Волинської єпархії прот. Василій Росощук

Редактор Головний

Молитва батьків дуже сильна. Але треба жити так, щоб батьки молилися за дітей із радістю, а не зі сльозами, – Предстоятель

Редактор Головний

Напередодні неділі після Різдва Христового архієпископ Нафанаїл звершив всенічну у Різдво-Богородичному храмі села Зарудчі. ФОТО

Редактор Головний