12.2 C
Lutsk
Вівторок, 27 Лютий, 2024
Всі новини Календар

9 березня 2023 року – календар з повчанням

Седмиця 2 Великого посту.
Великий піст.
Перше (IV) та друге (452) знайдення чесної глави святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Iоанна.

Прп. Єразма Печерського, в Ближніх печерах (близько 1160).

Читання

Утр.: – Лк. 7:17-30 (зач. 31). На літ.: – Ап.: Предтечі: 2Кор. 4:6-15 (зач. 176). Єв.: Предтечі: Мф. 11:2-15 (зач. 40). На 6-му часі: – Іс. 6:1-12. На вечірні: – Бут. 5:1-24; Притч. 6:3-20

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“НЕ ДАЙ СНУ СВОЇМ ОЧАМ, І ДРІМАННЯ ПОВІКАМ СВОЇМ, РЯТУЙСЯ, ЯК СЕРНА, З РУКИ, І ЯК ПТАХ ІЗ РУКИ ПТАХОЛОВА!” ЦЕ ПРАВИЛО ПОВИНЕН СОБІ ВЗЯТИ НА ЗАМІТКУ КОЖЕН, ХТО ВИРІШИВ ПЕРЕД ЛИЦЕМ ГОСПОДА ЖИТИ ВЖЕ ЗА ЙОГО ЗАПОВІДЯМИ.
І ВІН НЕ ПОВИНЕН ДАВАТИ СНУ ОЧАМ, – НЕ ЦИМ ЗОВНІШНІМ, А ВНУТРІШНІМ ОЧАМ РОЗУМУ, ЩОБ ВОНИ ПИЛЬНО ДИВИЛИСЯ У СЕРЦЕ ТА ПРАВИЛЬНО ПОМІЧАЛИ ВСЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ТАМ, І ТИМ ДАВАЛИ МОЖЛИВІСТЬ РЕВНИТЕЛЮ ДІЗНАВАТИСЯ ПРО ВОРОЖІ ПІДСТУПИ ТА УНИКНУТИ НЕБЕЗПЕКИ ВІД НИХ.
СЕРЦЕ СТАЛО ТЕПЕР ПОЛЕМ БОРОТЬБИ З ВОРОГОМ. ТУДИ ВІН БЕЗПЕРЕСТАНКУ СІЄ СВОЄ, ЩО ПРОЯВЛЯЄ СЕБЕ У ДУМКАХ, ЯКІ НЕ ЗАВЖДИ ПОГАНІ, АЛЕ БІЛЬШОЮ ЧАСТИНОЮ ПРИКРИТІ УЯВНОЮ ДОБРОТОЮ ТА ПРАВОТОЮ. ЛАНЦЮГ УСІХ ДУМОК – ЦЕ ХИТРОСПЛЕТЕНА МЕРЕЖА! ТОЙ, ХТО КИНЕТЬСЯ ЗА НИМИ БЕЗ УВАГИ, НЕ МИНЕ ВПЛУТАННЯ ТА, ВІДПОВІДНО, НЕБЕЗПЕКИ ПАДІННЯ.
ОСЬ ЧОМУ, БРАТ, ТРИМАЙ ОКО РОЗУМУ ТВОГО ГОСТРОЗОРИМ, А ЦЕ МОЖЛИВО З ДОПОМОГИ СУРОВОЇ УВАГИ ДО ВСЬОГО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У ТОБІ ТА БІЛЯ ТЕБЕ. ЗВЕРТАЙ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ПРОПОНУЄ ТОБІ НЕВІДСТУПНИЙ ПОРАДНИК ТВІЙ З ІНШОЇ СТОРОНИ, ТА РОЗБИРАЙ, ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПРОПОНУЄТЬСЯ ТОБІ, КУДИ ПОВЕДЕ, І НІКОЛИ НЕ ПОПАДЕШ У ЙОГО СІТІ. НЕ ЗАБУДЬ ТІЛЬКИ, ЩО УВАГА ОДНА НЕ БУВАЄ У СИЛІ; БІЛЯ НЕЇ ПОРЯД ПОВИННІ СТОЯТИ ТВЕРЕЗІСТЬ ТА БЕЗПЕРЕСТАННА МОЛИТВА ДО ГОСПОДА. ПОЄДНУЙ УСЕ ЦЕ ТА БУДЕШ НЕВЛОВИМИЙ.

Вас може зацікавити

Загинув внаслідок мінно-вибухової травми: на Маневиччині звершили Чин відспівування військового

Редактор Головний

СВЯТІ ОТЦІ ПРО МОЛИТВУ

Редактор Головний

18 серпня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний