9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Всі новини Календар

8 листопада 2022 року – календар з повчанням

Вмч. Димитрія Солунського (близько 306). Спомин великого і страшного землетрусу в Константинополі (740).

Мч. Лупа (близько 306). Прп. Афанасія Мідікійського (близько 814). Прп. Феофіла Печерського, архієп. Новгородського, в Дальніх печерах (1482). Прп. Димитрія Басарбовського, Болгарського (1685).

Євангельські Читання

Утр. – Мф., 36 зач., X, 16-22. Літ. – Землетрусу: Євр., 331 зач. (від полу), XII, 6-13, 25-27. Мф., 27 зач., VIII, 23-27. Ряд. (під зачало): Кол., 256 зач., II, 20 – ІІІ, 3. Лк., 55 зач., XI, 1-10. Вмч.: 2 Тим., 292 зач., II, 1-10. Ін., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГОСПОДЬ ДАВ МОЛИТВУ СПІЛЬНУ ДЛЯ ВСІХ, ПОЄДНАВШИ У НІЙ ВСІ ПОТРЕБИ НАШІ, ДУХОВНІ ТА ТІЛЕСНІ, ВНУТРІШНЄ ТА ЗОВНІШНЄ, ВІЧНЕ ТА ТИМЧАСОВЕ. АЛЕ ОСКІЛЬКИ В ОДНІЙ МОЛИТВІ НЕ МОЖНА ПОЄДНАТИ ВСЬОГО, ПРО ЩО ДОВОДИТЬСЯ МОЛИТИСЯ БОГУ У ЖИТТІ, ТО ПІСЛЯ МОЛИТВИ СПІЛЬНОЇ ДАНЕ ПРАВИЛО НА ВИПАДОК ОСОБИСТИХ ПРОХАНЬ: “ПРОСІТЬ, І ДАНО БУДЕ ВАМ; ШУКАЙТЕ, І НАЙДЕТЕ; СТУКАЙТЕ І ВІДКРИЮТЬ ВАМ”.

 

У ЦЕРКВІ БОЖІЙ ТАК І РОБИТЬСЯ: ХРИСТИЯНИ ВСІ СПІЛЬНО МОЛЯТЬСЯ ПРО СПІЛЬНІ ПОТРЕБИ, АЛЕ КОЖЕН ОСОБИСТО ВИСЛОВЛЮЄ ПЕРЕД ГОСПОДОМ СВОЇ ПОТРЕБИ. СПІЛЬНО МОЛЯТЬСЯ У ХРАМАХ ЗА ВСТАНОВЛЕНИМ ПОРЯДКОМ, ЯКЕ Є НІЧИМ ІНШИМ, ЯК ПОЯСНЕННЯ І У РІЗНИХ ВИДАХ ВИСЛОВЛЕНА МОЛИТВА ГОСПОДНЯ, А ПРИВАТНО, ВДОМА, КОЖЕН ЯК ВМІЄ ПРОСИТЬ ГОСПОДА ПРО СВОЄ. І В ХРАМІ МОЖНА МОЛИТИСЯ ПРО СВОЄ, І ВДОМА МОЖНА МОЛИТИСЯ ПРО СВОЄ, І ВДОМА МОЖНА МОЛИТИСЯ СПІЛЬНОЮ МОЛИТВОЮ.

 

ПРО ОДНЕ ТІЛЬКИ ТРЕБА ТУРБУВАТИСЯ, ЩОБ, КОЛИ СТОЇМО НА МОЛИТВІ, ВДОМА ЧИ У ЦЕРКВІ, У НАС НА ДУШІ БУЛА СПРАВЖНЯ МОЛИТВА, СПРАВЖНЄ ЗВЕРНЕННЯ ТА ПІДНЕСЕННЯ РОЗУМУ І СЕРЦЯ НАШОГО ДО БОГА. ЯК ХТО ЗУМІЄ, НЕХАЙ РОБИТЬ ТАК. НЕ СТІЙ, ЯК СТАТУЯ, І НЕ БУРМОЧИ МОЛИТОВ, ЯК ЗАВЕДЕНА МАШИНКА, ЩО ГРАЄ ПІСНІ. СКІЛЬКИ НЕ СТІЙ ТАК І СКІЛЬКИ НЕ БУРМОЧИ, НЕМАЄ У ТЕБЕ МОЛИТВИ, КОЛИ РОЗУМ БЛУКАЄ І СЕРЦЕ ПОВНЕ ПОВСЯКДЕННИХ КЛОПОТІВ.

 

УЖЕ ЯКЩО СТОЇШ НА МОЛИТВІ, НАЛАШТУВАВСЯ НА НЕЇ, ЩО ВАРТУЄ ТОБІ І РОЗУМ ТА СЕРЦЕ ЗАЛУЧИТИ СЮДИ Ж? І МАНИ ЇХ, НАВІТЬ ЯКЩО ВОНИ ПОЧАЛИ УПИРАТИСЯ. ТОДІ СКЛАДАЄТЬСЯ МОЛИТВА СПРАВЖНЯ, ЯКА ПРИВЕРНЕ МИЛІСТЬ БОЖУ І БОЖУ ОБІТНИЦЮ: ПРОСІТЬ І ДАСТЬСЯ. НЕ ДАЄТЬСЯ ЧАСТО ТОМУ, ЩО НЕМАЄ ПРОХАННЯ, А ТІЛЬКИ БЛАГАЛЬНЕ СТАНОВИЩЕ.

 

Вас може зацікавити

Вітаємо благочинного Локачинського округу прот. Анатолія Собуцького з 65-річним ювілеєм!

Редактор Головний

Напередодні Успіння Божої Матері Архіпастир очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

30 грудня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний