6.8 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Всі новини Календар

4 червня 2022 року – календар з повчанням

Мч. Василіска (близько 308).

Пам’ять II Вселенського Собору (381). Мч. Іоанна-Володимира, кн. Сербського (1015). Прав. Якова Боровицького, Новгородського чудотворця (близько 1540). Сщмч. Максима, єп. Серпухівського (1931). Сщмч. Михаїла пресвітера (1942). Знайдення мощей прав. Павла Таганрозького (1998).

Євангельські Читання

Діян., 43 зач., XХ, 7-12. Ін., 48 зач., XIV, 10-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

І якщо чого попросите в Отця во ім’я Моє, то зроблю“. Яка втішлива обытниця! Але як мало користуються нею! Рідко хто тримає її у своїх думках. Є такі, які зовсім не розуміють її та не приймають. Чому так?

 

Тому що Господа не люблять, і заповідей Його не виконують. Ця невірність серця Господу присікає всяке дерзновіння звертатися до Бога з проханням, точно так, як і в життєвому побуті, несправний слуга не сміє просити про що-небудь господ своїх, знаючи, що не заслуговує ніякої милості.

 

Заведені молитви читаються своєю чергою, а в них є прохання дуже великі, але вони тільки читаються, а це, як відомо, далеко ще не молитва і не прохання. Стати з істинною молитвою перед Господом і простягти до Нього прохання по-іншому не можна, як тільки виправивши своє совісне до Нього ставлення.

Вас може зацікавити

4 березня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

«Слово Предстоятеля»: Про чаклунство як великий гріх

Редактор Головний

Завтра Церква відзначає величне дванадесяте свято Вознесіння Господнє. Проповідь

Редактор Головний