7.9 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Всі новини Календар

7 листопада 2022 року – календар з повчанням

Мчч. Маркіана і Мартирія (близько 355).

Прав. Тавіфи (І). Мч. Анастасія (ІІІ). Прпп. Мартирія диякона і Мартирія затворника, Печерських, у Дальніх печерах (ХІІІ–ХІV). Прп. Матрони спов. (1963).

Євангельські Читання

Кол., 255 зач., II, 13-20. Лк., 52 зач., X, 22-24. Мчч.: Єф., 224 зач. (від полу), IV, 7-13. Мф., 34 зач. (від полу), X, 1, 5-8.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ХТО Є ОТЕЦЬ, НЕ ЗНАЄ НІХТО, КРІМ СИНА І КОМУ СИН ХОЧЕ ВІДКРИТИ”. СИН ЖЕ БУВ НА ЗЕМЛІ І ВСЕ ПОТРІБНЕ НАМ ВІДКРИВ САМ І ЧЕРЕЗ ДУХА СВЯТОГО, ЯКИЙ ДІЯВ В АПОСТОЛАХ. ВІДПОВІДНО, ЩО ЗНАЙДЕШ У ЄВАНГЕЛІЇ ТА АПОСТОЛЬСЬКИХ ПИСАННЯХ, ТО ТІЛЬКИ БУДЕШ І МОЖЕШ ЗНАТИ ПРО ОТЦЯ ТА БОЖИХ РЕЧАХ. БІЛЬШЕ ЦЬОГО НЕ ШУКАЙ ТА ОКРІМ ЦЬОГО НЕ ДУМАЙ, ДЕ ЩЕ ЗНАЙТИ ІСТИНУ ПРО БОГА ТА ПЛАНАХ БОЖИХ. ЯКИМ ВЕЛИКИМ СКАРБОМ МИ ВОЛОДІЄМО!..

 

ВСЕ УЖЕ СКАЗАНЕ. НЕ ЛАМАЙ ГОЛОВИ, А ТІЛЬКИ З ВІРОЮ ПРИЙМИ, ЩО ВІДКРИТЕ. ВІДКРИТО, ЩО БОГ – ЄДИНИЙ ЗА СУТТЮ ТА У ТРЬОХ ІПОСТАСЯХ – ОТЕЦЬ, СИН І СВЯТИЙ ДУХ, ПРИЙМИ ЦЕ ВІРОЮ ТА УТРИМУЙ ТАК. ВІДКРИТО, ЩО ТРИІПОСТАСНИЙ БОГ ВСЕ СТВОРИВ СЛОВОМ, ВСЕ ТРИМАЄ У ДЕСНИЦІ СВОЇЙ ТА ПРО ВСЕ ПРОМИШЛЯЄ, ПРИЙМИ ЦЕ ВІРОЮ ТА ТРИМАЙ ТАК.

 

ВІДКРИТО, ЩО МИ БУЛИ У БЛАЖЕННОМУ СТАНІ ТА ПАЛИ, І ЩО ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА СПОКУТУВАННЯ НАС СИН БОЖИЙ, ДРУГЕ ЛИЦЕ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ, ПРИЙНЯВ ПЛОТЬ, ПОСТРАЖДАВ, ПОМЕР НА ХРЕСТІ, ВОСКРЕС ТА ВОЗНІССЯ НА НЕБО, – ПРИЙМИ ЦЕ ВІРОЮ ТА ТРИМАЙ ТАК. ВІДКРИТО, ЩО КОЖЕН ОХОЧИЙ СПАСТИСЯ ПОВИНЕН УВІРУВАТИ В ГОСПОДА ТА, ПРИЙНЯВШИ БОЖЕСТВЕННУ БЛАГОДАТЬ У СВ. ТАЇНСТВАХ, З ЇЇ ДОПОМОГОЮ, ЖИТИ ЗА ЗАПОВІДЯМИ ГОСПОДНІМИ, БОРЮЧИСЬ ЗА СВОЇМИ ПРИСТРАСТЯМИ ПОСЕРЕДНИЦТВОМ ВІДПОВІДНИХ ПОДВИГІВ, – ПРИЙМИ ЦЕ ВІРОЮ ТА РОБИ ТАК.

 

ВІДКРИТО, ЩО ХТО ЖИВЕ ЗА ВКАЗАННЯМ ГОСПОДНІМ, ТО ПІСЛЯ СМЕРТІ НАДХОДИТЬ У СВІТЛІ ОБИТЕЛІ, ЩО Є ПЕРЕДВІСНИКОМ ВІЧНОГО БЛАЖЕНСТВА, А ХТО НЕ ЖИВЕ ТАК, ТО ПІСЛЯ СМЕРТІ ПОЧИНАЄ ВІДЧУВАТИ МУКИ ПЕКЕЛЬНІ, – ПРИЙМИ ЦЕ ВІРОЮ ТА ТИМ НАВЧАЙ І НАДИХАЙ СЕБЕ НА ДОБРО ТА ПОДВИГИ. ТАК І ВСЕ З ВІРОЮ ПРИЙМАЙ ТА ВІРНО БЕРЕЖИ. НЕМАЄ ПОТРЕБИ ЛАМАТИ ГОЛОВУ, ЩОБ ВИГАДАТИ ЩОСЬ СВОЄ; І ТИХ, ЯКІ МУДРУЮТЬ БАГАТО, НЕ СЛУХАЙ, БО ВОНИ ПІШЛИ, НЕ ЗНАЮЧИ КУДИ.

Вас може зацікавити

31 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

9 лютого 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Що найголовніше ми повинні зробити у Новому році – поради священика

Редактор Головний