17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Зібрані понад 140 тисяч гривень у храмах Олексіївського благочиннях передали на ЗСУ та потреби діток-сиріт

Упродовж Різдвяного посту та в період Різдвяних свят, з благословення керуючого Волинською єпархією, митрополита  Волинського і Луцького Нафанаїла, у храмах Олексіївського благочиння тривав збір коштів для Збройних Сил України та дітей-сиріт Камінь-Каширського району. 

Підсумком цього збору став Різдвяний благодійний вечір колядок, який відбувся 14 січня 2024 року у Будинку Культури  м. Камінь-Каширський за участю хорових колективів храмів благочиння.

Усього вдалось зібрати – 141 000 гривень, з яких – 110 000 грн. булі зібрані у храмах, і ще 31 000 грн. безпосередньо на благодійному концерті. До збору коштів долучилися жителів м. Камінь-Каширський, а також сіл: Олексіївка, Грудки, Осівці, Видерта, Ворокомле, Раків Ліс, Гута-Камінська, Воєгоща, Підріччя, Брониця.

Відтак, усі кошти були розподілені таким чином:

  1. Настоятель храму святої рівноапостольної княгині Ольги с. Олексіївка і благочинний Олексіївської округи протоієрей Богдан Андрійчук закупив хімічні грілки на суму 4000 грн.
    Також благочинний передав 45 000 грн. для закупівлі РЕПу для військових 103 бригади, яка несе службу на Куп’янському напрямку.
  2. На суму 15 000 грн. закупили медикаменти, теплі речі, засоби гігієни, які настоятель Різдва-Богородичного храму м. Камінь-Каширський протоієрей Юрій Михайлов особисто доставив Захисникам України на Куп’янський напрямок.
  3. 9000 грн. настоятель храму Архангела Михаїла с. Грудки протоієрей Анатолій Литвин перерахував на картку 50 батальйону 100 бригади для закупівлі зарядної станції для військових.
  4.  У с. Осівці настоятель храму святої мучениці Параскеви протоієрей Сергій Приходько передав 19 000 грн. для Захисників та медиків 100 бригади. Також 6000 грн – для дітей-сиріт села.
  5.  Настоятель Різдва-Богородичного храму с. Видерта протоієрей Анатолій Деречей передав 7 000 грн. для дітей-сиріт с. Видерта та 8 000 грн. на тепловізор  для ЗСУ.
  6. У с. Воєгоща передали 23 000 грн. для придбання автомобіля для жителя села Приходька Владислава, який нині боронить Україну на передових позиціях. Автомобіль освятив настоятель храму святителя Миколая протоієрей Павло Супрунюк.
  7.  У селі Ворокомле настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Валерій Остапчук передав 2 000 грн. для дітей-сиріт села.
  8. У с. Раків Ліс настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Ростислав Сіжук передав 3 000 грн. для діток-сиріт цього села.

Щира вдячність настоятелям усіх храмів та всім віруючим людям, які проявили своє милосердя і доброту і в черговий раз відгукнулися на заклик допомогти матеріально нашим мужнім і відважним Захисникам України, а також для тих діток, котрі сьогодні опинились у складних життєвих ситуаціях.

Нехай кожному Господь воздасть сторицею за проявлене милосердя!

Вас може зацікавити

13 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Ввечері у неділю Антипасхи Архіпастир відзначив кліриків єпархії церковними нагородами

Редактор Головний

20 лютого 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний