13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Календар

6 квітня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 6-а Великого посту. Глас 1.
Великий піст.
Монастирський устав: cухоядіння (хліб, овочі, фрукти).

Передсвято Благовіщення Пресвятої Богородиці. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Захарії монаха (IV). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Артемія (Артемона) єп. Солунського (Селевкійського) (I-II).

Прп. Якова спов., єп (VIII-IX). Прп. Захарії, посника Печерського (XIII-XIV). Мчч. Стефаната Петра Казанських (1552).

Сщмч. Олександра пресвітера (1918) Сщмч. Володимира пресвітера (1920).

Ікони Божої Матері, іменованої “Тучна Гора” (XVII).

Євангельські Читання

На 6-му часі: Іс. XLVIII, 17 – XLIX, 4. На веч.: Бут. XXVII, 1-41. Притч. XIX, 16-25. Благовіщення: Бут. XXVIII, 10-17. Єз. XLIII, 27 – XLIV, 4. Притч. IX, 1-11.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Так говорить Господь: “Я Господь Бог твій, Який навчає тебе корисному, веде тебе тим шляхом, яким тобі слід іти. О, якщо би ти слухав заповідей Моїх! Тоді світ твій був би як ріка, і правда твоя – як хвилі морські. І потомство твоє було би як пісок, і все, що походило з утроби твоєї – як піщинки; не згладилося б, не використалося б ім’я його перед Мною”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

З якою умовою? “Виходьте з Вавилону” (Іс. 48, 17-20). Вавилон – це образ гріховності всесторонньої. Залиш гріх, звернися до Господа всім серцем твоїм, і Він не пригадає беззаконь твоїх, і забуде всі неправди твої. Знову будеш у милості до Нього, – і тоді тільки ходи шляхом, який вчить Він тебе, і буде, як ріка світ твій внутрішній, як пісок – благі думки серця твого, і як порох землі – плоди твоїх добрих справ.

Вас може зацікавити

15 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 квітня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

25 березня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний