11.7 C
Lutsk
Субота, 25 Березень, 2023
Всі новини Календар

4 травня 2021 року – календар з повчанням

Світла седмиця – загальниця. Вівторок Світлої седмиці. 
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Януарія єп. і з ним мчч. ПрокулаСосія та Фавста дияконів, Дисидерія читця, Євтихія та Акутіона (бл. 305). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Феодора, що в Пергії, матері його ФилипіїДіоскораСократа та Діонісія (бл. 138-161). Знайдення мощей прп. Феодора Санаксарського (1999). Прав. Олексія Бортсурманського (1848).

Мчч. ІсакіяАполоса та Кодрата (303). Свт Максиміана, патріарха Константинопольського (434).

Сщмч. Іоанна пресвітера (1918). Св. Миколая спов., пресвітера (1933). Сщмч. Олексія пресвітера (1938).

Євангельські Читання

Діян., 4 зач., II, 14-21. Лк., 113 зач., XXIV, 12-35.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ТОДІ ІУДЕЇ СВІТЛО ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО ХОТІЛИ ПРИХОВАТИ ЛЕГКИМ ТУМАНОМ БРЕХНІ: “УЧНІ ВКРАЛИ”. ЦЮ НІКЧЕМНІСТЬ ЛЕГКО БУЛО ЗДОЛАТИ ТА ІСТИНА ПЕРЕМОГЛА. АЛЕ І ДО ЦЬОГО ЧАСУ ВОРОГ НЕ ПЕРЕСТАЄ ТУМАНИТИ ПЕРЕД СОНЦЕМ ВОСКРЕСІННЯ, СПОДІВАЮЧИСЬ ЗАТЕМНИТИ ЙОГО.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

НІХТО НЕХАЙ НЕ БЕНТЕЖИТЬСЯ! ВІД БАТЬКА БРЕХНІ ЧОГО ЧЕКАТИ, ОКРІМ БРЕХНІ? ВІН БАГАТЬОХ ЗІ СВОЇХ КЛЕВРЕТІВ НАВЧИВ ЦІЛІ КНИГИ ПИСАТИ ПРОТИ ВОСКРЕСІННЯ. ЦЕЙ КНИЖКОВИЙ ТУМАН КНИГАМИ І РОЗСІЯНИЙ. НЕ БЕРИ ПОГАНОЇ КНИГИ ТА НЕ ЗАТУМАНЮЙСЯ, А СТАНЕТЬСЯ ВИПАДКОВО НАТРАПИТИ НА ТАКУ, ВІЗЬМИ У ПРОТИДІЮ КНИГУ ДОБРУ ТА ОСВІЖИШ ГОЛОВУ ТА ГРУДИ. БУВАЄ ІНШИЙ ТУМАН ВІД ВОРОГА – У ПОМИСЛАХ. АЛЕ І ЦЕ ВІДРАЗУ Ж РОЗСІЄТЬСЯ, ЯК ДИМ ВІД ВІТРУ, ВІД ЗДОРОВОГО РОЗСУДКУ ХРИСТИЯНСЬКОГО.

 

ПРОЙДИ РОЗДУМОМ УСЕ, ЩО СТАЛОСЯ, ТА ПОБАЧИШ ЯСНО ЯК ДЕНЬ, ЩО ВСЬОМУ ЦЬОМУ ЗВЕРШИТИСЯ ПО-ІНШОМУ НЕ МОЖНА БУЛО, ЯК СИЛОЮ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО. ЦЕ ПЕРЕКОНАННЯ БУДЕ ДЛЯ ТЕБЕ ПОТІМ ТВЕРДИНЕЮ, СТАВШИ НА ЯКУ ЛЕГКО БУДЕШ ВІДБИВАТИ ТА ВРАЖАТИ ВОРОГІВ ІСТИНИ.

Вас може зацікавити

6 травня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Великий Четвер архієпископ Нафанаїл очолив літургію та Чин омовіння ніг в кафедральному соборі

Редактор Головний

26 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний