18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Всі новини Календар

3 травня 2021 року – календар з повчанням

Світла седмиця – загальниця. Понеділок Світлої седмиці. 
Посту немає.

 Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Феодора Трихіни (400).

Свтт. Григорія (593), Анастасія I Синаїта (599) , Патріархів Антіохійських. Прп. Анастасія, ігумена Синайської гори (695). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомБлгв. Тамари, цариці Грузинської (XIII). Прп. Олександра Ошевенського (1479). Мч. немовляти Гавриїла Білостоцького (1690). Свт. Миколая, єп. Охридського і Жицького (1956). (Серб.)

Свт. Феодосія спов., єп. Коломенського (1937).

Кіпрської ікони Божої Матері (392).

Прославлення прп. Смарагди Ніжинської (2014).

Євангельскі Читання

Діян., 2 зач., I, 12-17, 21-26. Ін., 2 зач., I, 18-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

БЛАГОВІСТВУЮЧИ ВТІЛЕННЯ ГОСПОДА, АНГЕЛ ГОВОРИТЬ: “РАДУЙСЯ БЛАГОДАТНА!” І, ВІЩАЮЧИ ПАСТИРЯМ ПРО НАРОДЖЕННЯ ХРИСТА СПАСИТЕЛЯ, ТЕЖ ГОВОРИТЬ “ЦЕ БЛАГОВІСТВУЮ ВАМ РАДІСТЬ ВЕЛИКУ”. АЛЕ, ГОВОРЯЧИ ЖІНКАМ ПРО ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДА, АНГЕЛ ГОВОРИТЬ ТІЛЬКИ: “ЙОГО НЕМАЄ ТУТ, ВІН ВОСКРЕС!” НЕ ДОДАЄ “РАДІЙТЕ”, БО РАДІСТЬ САМА СОБОЮ ЗАПОВНИТЬ СЕРЦЕ, ОСКІЛЬКИ СКОРО ПРИЙДЕ ПЕРЕКОНАННЯ, ЩО ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ГОСПОДЬ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ТОДІ ЦЕ ПЕРЕКОНАННЯ БУЛО ВІДЧУТНИМ: АНГЕЛ ПІДГОТУВАВ ЙОГО, ГОСПОДЬ ЯВЛЕННЯМ СВОЇМ ЗАВЕРШИВ. І РАДІСТЬ БУЛА У ВСІХ НЕВИЧЕРПНОПОВНОЮ! НИНІ У НАС ЦЕРКВАХ, ЖИТЛАХ ТА ПЛОЩІ – ВСЕ ОДЯГНЕНЕ У РЕЧІ РАДОСТІ І ВСІ ЗАХОПЛЮЮТЬСЯ ЗАГАЛЬНИМ ПОТОКОМ РАДОСТІ. АЛЕ ТИ КІЛЬКА СВОЇХ ДУМОК ВІДВЕРНИ ВІД ЦЬОГО ЗОВНІШНЬОГО І, ЗІБРАВШИСЬ У СЕРЦЕ, ПОСТАВ ІСТИНУ ВОСКРЕСІННЯ У ВСІЙ ШИРОТУ, ГЛИБИНІ ТА ВИСОТІ ЙОГО, ЩОБ НЕ ЗОВНІШНЬО ТІЛЬКИ БУТИ ЗАДОВОЛЕНИМ, АЛЕ І В СОБІ САМОМУ НОСИТИ ДУХ РАДОСТІ, ЯКИЙ ВИХОДИТЬ З СЕРЕДИНИ, ЯК СТРУМ СВІТЛОЇ ВОДИ, ЩО Б’Є ІЗ НАДР ЗЕМЛІ.

Вас може зацікавити

6 липня 2019 року – календар

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив Всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

11 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний