9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Всі новини Календар

4 грудня 2022 року – календар з повчанням

ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ.

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – Єф., 224 зач., IV, 1-6. Лк., 66 зач., XII, 16-21 (про нерозумного багача). Богородиці: Євр., 320 зач., IX, 1-7. Лк., 54 зач., Х, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У СВЯТО ВВЕДЕННЯ У ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ПОЧИНАЮТЬ СПІВАТИ: “ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ “, ГОТУЮЧИ ВІРЯН ДО ДОСТОЙНОЇ ЗУСТРІЧІ СВЯТА РІЗДВА ХРИСТОВОГО. СПРОБУЙ ЗРОЗУМІТИ ЦЮ НАСТАНОВУ ТА ДІЙ ЗА НЕЮ.

 

ЗАГЛИБСЯ У ТАЇНСТВО ВТІЛЕННЯ ЄДИНОРОДНОГО СИНА БОЖОГО, ВВІЙДИ НА ПОЧАТОК ЙОГО У ПРЕДВІЧНІЙ ПОРАДІ БОЖІЙ ПРО БУТТЯ СВІТУ ТА ЛЮДИНИ У НЬОМУ,  ПОДИВИСЯ НА ВІДОБРАЖЕННЯ ЙОГО У СТВОРЕННІ ЛЮДИНИ, РАДІСНО ЗУСТРІНЬ ПЕРШУ ПРО НЬОГО БЛАГУ ЗВІСТКУ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПАДІННЯ, ПРОСЛІДКУЙ РОЗУМНО ПОСТУПОВЕ ЙОГО РОЗКРИТТЯ У ПРОРОЦТВАХ ТА ПРООБРАЗАХ СТАРОЗАВІТНИХ; ПРОЯСНИ, ХТО ТА ЯК ПРИГОТУВАВСЯ ДО ПРИЙНЯТТЯ БОГА, ЯКИЙ ВОПЛОТИВСЯ, ПІД ВПЛИВОМ БОЖЕСТВЕННИХ ВИХОВНИХ НАСТАНОВ ТА ДІЙ СЕРЕД ІЗРАЇЛЮ, ПЕРЕЙДИ, ЯКЩО ХОЧЕШ, ЗА МЕЖІ НАРОДУ БОЖОГО І ТАМ ЗБЕРИ ПРОМЕНІ СВІТЛА БОЖОГО У ТЕМРЯВІ, ЯКА СВЯТИТЬСЯ, – І ПОДУМАЙ, НАСКІЛЬКИ ОБРАНІ ВІД УСІХ НАРОДІВ ДІЙШЛИ ДО ПЕРЕДЧУТТЯ НЕЗВИЧНОГО ПРОЯВЛЕННЯ БОЖОГО НАГЛЯДУ НАД ЛЮДЬМИ. ЦЕ БУДЕ ПРИГОТУВАННЯ ДУМОК.

 

АЛЕ ТУТ ПІСТ: ЗБЕРИСЯ Ж ПОГОВІТИ, СПОВІДАЙСЯ ТА ПРИЧАСТИСЬ СВ. ХРИСТОВИХ ТАЙН: ЦЕ БУДЕ ПРИГОТУВАННЯ ДІЯЛЬНЕ ТА ЖИТТЄВЕ. ЯКЩО ПІСЛЯ ЦЬОГО ВСЬОГО ГОСПОДЬ ДАСТЬ ТОБІ ВІДЧУТИ СИЛУ ПРИШЕСТЯ СВОГО У ПЛОТІ, – ТО, КОЛИ ПРИЙДЕ СВЯТО, ТИ БУДЕШ СВЯТКУВАТИ ЙОГО НЕ ЧЕРЕЗ ЧУЖУ ТОБІ РАДІСТЬ, А ЧЕРЕЗ СВОЮ КРОВНУ.

Вас може зацікавити

День пам’яті Трьох Святителів: що корисного ми можемо почерпнути з їх життя

Редактор Головний

8 січня 2023 року – православний календар

Редактор Головний

Як поводити себе у храмі

Редактор Головний