13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Календар

31 липня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 7-ма після П’ятидесятниці. Глас 5. 
                                 День пісний.
 

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Еміліана (363). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Іакінфа Амастридського (IV).

Прп. Памви пустельника (IV). Прп. Іоана Багатостраждального, Печерського (1160). Прп. Памви, затворника Печерського (XIII).

Євангельські Читання

1 Кор., 137 зач., VII, 12-24. Мф., 60 зач., XIV, 35 – XV, 11

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийУ Євангелії котре читається сьогодні у храмах за богослужінням , ми чуємо що з серця виходять злі помисли.

 

Звідки ж вони у серці? Корінь їх ховається у гріху котрий живе в нас, а різнобарвність помислів, розмноження і певний вигляд у кожному від його власного бажання.

 

Як ж бути? Спочатку відкинь усе, що від волі. Це матиме вигляд, як ніби ти дерево залишив без листків, обрубав гілки та сучки, і стовбур відрубав майже до кореня.

 

Потім, не давай дозволу входити новим пагонам, і сам корінь засохне, тобто не дозволяй виходити злим думкам із серця, а те що виходить відбивай і відганяй, і гріх котрий живе в нас, не отримуючи підкріплення, ослабне і взагалі знесилиться.

 

В цьому сутність заповіді: “трезвіться та бодрствуйте”. Дивіться за собою. Підв’яжіть стегна думок ваших”.

 

При увазі, потрібно тримати міркування. З серця не виходить не одне погане, але і добре,не кожне  однакове. добро яке приказує серце потрібно виконувати.

 

Що потрібно виконувати насправді, цьому дасть напрямок міркування. Міркування – ніж  садівника, одні гілки відрубує а інші прищеплює.

 

Вас може зацікавити

13 березня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

23 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

12 грудня 2021 року – православний календар

Редактор Головний