23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Всі новини Календар

31 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Апостола і євангеліста Луки (I).

Мч. Марина (IV). Прп. Юліана (IV). Вмц. Злати (Хриси) (1795) (Болг.). Свт. Петра Цетиньського (1830) (Серб.). Сщмчч. Андрія, Сергія, Миколая і Сергія пресвітерів, мц. Єлисавети (1937). Знайдення мощей прп. Іосифа, ігумена Волоцького, чудотворця (2001).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 67 зач., XXI, 15-25. Літ. – Флп., 248 зач., IV, 10-23. Лк., 43 зач., IX, 18-22. Ап.: Кол., 260 зач. (від полу), IV, 5-9, 14, 18. Лк., 51 зач., X, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“КИМ МЕНЕ ВВАЖАЮТЬ ЛЮДИ”, – ЗАПИТУВАВ ГОСПОДЬ. У ВІДПОВІДЬ НА ЦЕ АПОСТОЛИ ПЕРЕДАЛИ ДУМКИ, ЯКІ ШИРИЛИСЯ У НАРОДІ ПРО НЬОГО, ЩО ЗВОДИЛИСЯ ДО ТОДІШНЬОГО ОБРАЗУ ДУМОК: ХТО ГОВОРИВ, ЩО ВІН – ІОАНН ХРЕСТИТЕЛЬ, ХТО – ЩО ВІН – ІЛЛЯ, ХТОСЬ – ЩО ЯКИЙ-НЕБУДЬ ІЗ ДРЕВНІХ ПРОРОКІВ, ЩО ВОСКРЕСНУВ.

 

ЯК ЖЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НИНІ? ТАКОЖ РІЗНЕ І КОЖЕН ЗГІДНО СВОЇХ ДУМОК. МАТЕРІАЛІСТИ, БЕЗБОЖНИКИ ТА БЕЗДУШНІ З ПОРОДИ МАВП ЯКУ ВІДПОВІДЬ ДАДУТЬ, КОЛИ У НИХ НЕМАЄ НІ БОГА, НІ ДУШІ? СПІРИТИ, ПОДІБНО АРІАНАМ, ВІДБУВАЮТЬСЯ ВІДПОВІДДЮ, ЯКА ПРОКЛЯТА НА ПЕРШОМУ ВСЕЛЕНСЬКОМУ СОБОРІ. ДЕЇСТИ БАЧАТЬ БОГА ДУЖЕ ДАЛЕКИМ ВІД СВІТУ, І НЕ МАЮЧИ СИЛИ ВМІСТИТИ У СВОЇЙ СИСТЕМІ ТАЇНСТВО ВТІЛЕННЯ, ВІДПОВІДАЮТЬ, ЯК ЕВІОНІТИ, СОЦИНІАНИ.

 

ПОДІБНІ ВІДПОВІДІ ВИ ПОЧУЄТЕ І В РУСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ, ОСКІЛЬКИ ЗАЗНАЧЕНІ ТРИ ВИДИ ПОГЛЯДІВ Є ТА МНОЖАТЬСЯ І У НАС. АЛЕ ДЯКУВАТИ ГОСПОДУ, Є ЩЕ У НАС БЕЗМІРНО ПЕРЕВАЖАЮЧА КІЛЬКІСТЬ ВІРЯН, ЩО СТРОГО ДОТРИМУЮТЬСЯ АПОСТОЛЬСЬКОГО СПОВІДУВАННЯ, ЩО ГОСПОДЬ ІІСУС ХРИСТОС – ЦЕ ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОЖИЙ, ЯКИЙ ВОПЛОТИВСЯ, ЩЕ В РАЮ ОБІЦЯНИЙ ПРАРОДИТЕЛЯМ НАШИМ СПАСИТЕЛЬ ТА ВИЗВОЛИТЕЛЬ РОДУ ЛЮДСЬКОГО.

 

ЯКА СТОРОНА ПЕРЕВАЖИТЬ – ЄДИНОМУ БОГУ ВІДОМО. БУДЕМО МОЛИТИСЯ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ У НАС СВІТУ ХРИСТОВОГО ТА ПРО ВІДІГНАННЯ ПІТЬМИ ЛЖЕВЧЕНЬ. ЛАСІ МИ НА ХУДЕ; ТОМУ НЕ ДИВНО, ЩО БРЕХНЯ І ВІЗЬМЕ ВЕРХ. ВОНА І НИНІ ВЖЕ ХОДИТЬ ВУЛИЦЯМИ МІСТА ВІДКРИТО, ТОДІ ЯК РАНІШЕ БОЯЗКО ХОВАЛАСЯ ВІД ПОГЛЯДУ ВІРУЮЧИХ ХРИСТИЯН.

Вас може зацікавити

У день Обрізання Господнього Архіпастир звершив Богослужіння у Старосільському жіночому монастирі

Редактор Головний

1 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

21 лютого 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний