0.6 C
Lutsk
Вівторок, 7 Лютий, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

Вікарій єпархії звершив священницьку хіротонію над студентом Волинської духовної семінарії

2 січня 2023 року, у день пам’яті святого праведного Іоанна Кронштадтського, вікарій Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій очолив богослужіння з нагоди престольного свята нижнього храму Хрестовоздвиженського храму Луцька, що в районі Теремно.

Його Преосвященству співслужили архімандрит Фотій (Бегаль), благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь, секретар єпархії та настоятель парафії прот. Миколай Бондарук, благочинний Ківерцівської округи прот. Олександр Кондратюк, клірики храму та єпархії.

Під час Літургії єпископ Афанасій звершив священницьку хіротонію над студентом 4-го курсу Волинської духовної семінарії дияконом Андрієм Муцом.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

На завершення був звершений чин славлення перед іконою святого праведного Іоанна Кронштадтського, а вірян окропили святою водою. Опісля владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив чин закладки каменю під будівництво храму у с. Садів

Редактор Головний

Кому треба молитись, щоб закінчилася війна?

Редактор Головний

Клірик Волинської єпархії привітав з Різдвом Христовим підопічних Луцького геріатричного пансіонату

Редактор Головний