13.3 C
Lutsk
Вівторок, 27 Лютий, 2024
Відео Волинська єпархія Новини

Архієпископ Нафанаїл очолив утреню з чином погребіння Святої Плащаниці

30 квітня 2021 року, напередодні Великої Суботи,  архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив утреню з чином погребіння Святої Плащаниці Господа нашого Іісуса Христа у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Архіпастирю співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики кафедрального собору.

Богослужбові тексти утрені Великої Суботи (вона може звершуватись у Велику П’ятницю ввечері) присвячені погребінню Господа Іосифом Аримафейським та Никодимом. Крім того, Церква згадує сходження Спасителя душею в пекло для сповіщення там перемоги над смертю, введення розбійника в Рай та воскресіння багатьох праведників, які почали проповідувати Христа в Єрусалимі. Християнський світ дивиться на Плащаницю зі зображенням померлого Тіла Господа в передчутті Його славного Воскресіння.

Після великого славослов’я архіпастир очолив хресний хід з Плащаницею під поховальний спів “Святий Боже…”. Після відпусту Високопреосвященніший владика, священнослужителі та усі вірні з благоговінням підходили для поклоніння Господу перед Його Святою Плащаницею.

Вас може зацікавити

5 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

З нагоди 20-річчя храму архієпископ Нафанаїл очолив Божественну літургію у селі Піщане. ФОТО

Редактор Головний

Головне — зберегти любов і не озлобитися – Предстоятель

Редактор Головний