15.4 C
Lutsk
Четвер, 23 Березень, 2023
Волинська єпархія Всі новини Новини

Єпископ Афанасій звершив Вечірню з виносом Плащаниці

У другу половину дня Великої П’ятниці в Свято-Покровському храмі м. Луцька звершили Вечірню із виносом Плащаниці Спасителя.

Богослужіння очолив вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій . Йому співслужили архімандрит Аліпій (Сапіга), архімандрит Феофан (Кирилюк) та клірики храму.

Після виносу Плащаниці у храмі було звершено читання особливого канону “Про розп’яття Господа і на плач Пресвятої Богородиці” з малого повечір’я Великої П’ятниці.

Цим богослужінням Православна Церква згадує зняття з Хреста і Погребіння Спасителя. Як оповідає Євангеліє, праведний Йосип Аримафейський, таємний учень Христа, попросив у Понтія Пилата дати йому Тіло Спасителя для поховання. Він, обвивши Тіло Спасителя плащаницею із благовонними ароматами, поховав Його у новій печерній гробниці.

Вас може зацікавити

Напередодні масляної в кафедральному соборі провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Редактор Головний

28 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні неділі про сліпого Архієпископ Нафанаїл звершив Всенічне бдіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний