28.5 C
Lutsk
П’ятниця, 12 Липень, 2024
Всі новини Календар

30 листопада 2022 року – календар з повчанням

Свт. Григорія чудотворця, єп. Неокесарійського (близько 266–270).

Мчч. Ацискла і Вікторії Кордувійських (IV). Прп. Лазаря іконописця (близько 857). Мч. Гоброна, у Святому Хрещенні Михаїла, і з ним 133-х воїнів (914) (Груз.). Прп. Никона, ігумена Радонезького, учня прп. Сергія (1426). Прп. Севастіана Джексонського (1940) (Серб.).

Євангельські Читання

2  Сол., 275 зач., ІІ, 1-12. Лк., 78 зач., XV, 1-10. Свт.: 1 Кор., 151 зач., XII, 7-11. Мф., 34 зач. (від полу), X, 1, 5-8.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ПРИТЧА ПРО ВІВЦЮ, ЯКА ЗАБЛУКАЛА, ТА ДРАХМУ (МОНЕТУ) ВТРАЧЕНУ”.

 

ЯКИМ ВЕЛИКИМ Є МИЛОСЕРДЯ БОЖЕ ДО НАС ГРІШНИХ! ЗАЛИШАЄ ВСІХ СПРАВНИХ ТА ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО НЕСПРАВНИХ, ЩОБ ЇХ ВИПРАВИТИ; ШУКАЄ ЇХ, І КОЛИ ЗНАХОДИТЬ, САМ РАДІЄ ТА КЛИЧЕ ВСЕ НЕБО ПОРАДІТИ З НИМ. ЯК ЖЕ ЦЕ ШУКАЄ? ХІБА ВІН НЕ ЗНАЄ, ДЕ МИ, ТІ, ХТО ВІДСТУПИВ ВІД НЬОГО?

 

ЗНАЄ І БАЧИТЬ ВСЕ, АЛЕ ЯКБИ Ж СПРАВА БУЛА ТІЛЬКИ ЗА ТИМ, ЩОБ ВЗЯТИ І ПЕРЕНЕСТИ ДО СВОЇХ, ТО ВІДРАЗУ Ж БИ ВСІ ГРІШНИКИ ЗНОВУ БУЛИ У СВОЄМУ ЧИНІ. АЛЕ ТРЕБА СПОЧАТКУ НАЛАШТУВАТИ ДО ПОКАЯННЯ, ЩОБ ЗВЕРНЕННЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ ДО ГОСПОДА БУЛО ВІЛЬНИМ, А ЦЬОГО НЕ МОЖНА ЗРОБИТИ ТІЛЬКИ ПОВЕЛІННЯМ АБО ЯКИМ-НЕБУДЬ ЗОВНІШНІМ РОЗПОРЯДЖЕННЯМ.

 

ШУКАННЯ ГОСПОДОМ ГРІШНИКА ПОЛЯГАЄ У ТОМУ, ЩОБ СПРЯМУВАТИ ЙОГО НА ПОКАЯННЯ. ВСЕ НАВКОЛО ЙОГО ВЛАШТОВУЄ ВІН ТАК, ЩОБ ГРІШНИК СХАМЕНУВСЯ І, ПОБАЧИВШИ БЕЗОДНЮ, ДО ЯКОЇ ПРАГНЕ, ПОВЕРНУВСЯ НАЗАД. СЮДИ Ж НАПРАВЛЕНІ ВСІ ОБСТАВИТИ ЖИТТЯ, ВСІ ЗУСТРІЧІ З ХВИЛИНАМИ ГОРЯ ТА РАДОСТІ, НАВІТЬ СЛОВА ТА ПОГЛЯДИ. І ВНУТРІШНІ ДІЯННЯ БОЖІ ЧЕРЕЗ СОВІСТЬ ТА ІНШІ ПОЧУТТЯ, ЩО ЛЕЖАТЬ У СЕРЦІ, НІКОЛИ НЕ ПРИПИНЯЮТЬСЯ.

 

СКІЛЬКИ РОБИТЬСЯ ДЛЯ НАВЕРНЕННЯ ГРІШНИКІВ НА ШЛЯХ ДОБРОЧЕСНОСТІ, А ГРІШНИКИ ВСЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ГРІШНИКАМИ!.. МОРОК НАВОДИТЬ ВОРОГ, І ЇМ ДУМАЄТЬСЯ, ЩО ВСЕ НІЧОГО, ПРОЙДЕ; А ЯКЩО І НАПАДАЮТЬ ТРИВОГИ, ТО ВОНИ ГОВОРЯТЬ: “ЗАВТРА ПОКИНУ”, І ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КОЛИШНЬОМУ ПОЛОЖЕННІ. ТАК ПРОХОДИТЬ ДЕНЬ ЗА ДНЕМ; БАЙДУЖІСТЬ ДО СВОГО СПАСІННЯ РОСТЕ І РОСТЕ. ЩЕ НЕДОВГО І ВОНО ПЕРЕЙДЕ ВЖЕ У ЖОРСТОКІШИЙ ГРІХ. АЛЕ ЧИ ПРИЙДЕ ТОДІ ЗВЕРНЕННЯ – ХТО ЗНАЄ.

Вас може зацікавити

25 грудня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

31 березня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

12 травня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний