11.3 C
Lutsk
Неділя, 28 Травень, 2023
Всі новини Календар

3 серпня 2022 року – календар з повчанням

Прор. Єзекіїля (VI ст. до Р. Х.). Прпп. Симеона, Христа заради юродивого, та Іоанна, співпосника його (близько 590).

Мч. Віктора Марсельського (близько 290). Прп. Онуфрія мовчазного, Печерського, в Ближніх печерах (ХII– ХIII). Сщмч. Петра пресвітера (1938). Знайдення мощей св. Романа спов., пресвітера (1999).

Євангельські Читання

1 Кор., 145 зач., X, 12-22. Мф., 68 зач., XVI, 20-24.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

КОЛИ СВ. АПОСТОЛИ СПОВІДАЛИ СПАСИТЕЛЯ СИНОМ БОЖИМ, ВІН СКАЗАВ: “ПОВИНЕН… ПОСТРАЖДАТИ… І БУТИ ВБИТИМ”. СПРАВА ДОЗРІЛА, ЗАЛИШИЛОСЯ ТІЛЬКИ ЗАВЕРШИТИ ЇЇ ХРЕСНОЮ СМЕРТЮ.

 

ТЕЖ САМЕ БУВАЄ І ПІД ЧАС МОРАЛЬНОГО ПІДНЕСЕННЯ ХРИСТИЯНИНА. ПОКИ ВІН У БОРОТЬБІ З ПРИСТРАСТЯМИ, ВОРОГ ЩЕ МАЄ НАДІЮ ЯКОСЬ СПОКУСИТИ ЙОГО, АЛЕ КОЛИ ПРИСТРАСТІ ЗГАСНУТЬ, А У ВОРОГА НЕ ВИСТАЧИТЬ СИЛИ ПРОБУДИТИ ЇХ, ТОДІ ВІН ПОЧИНАЄ ПІДНІМАТИ ЗОВНІШНІ СПОКУСИ – НАКЛЕПИ, ПРИЧОМУ НАЙБІЛЬШ ЧУТЛИВІ.

 

ВІН ПРАГНЕ ЗАКИНУТИ ДУМКУ: “НУ, ДЛЯ ЧОГО ТИ ПРАЦЮВАВ І БОРОВСЯ? НІЯКОЇ ТОБІ ВІД ЦЬОГО КОРИСТІ”. АЛЕ КОЛИ ВІН ТАКИМ ЧИНОМ ГОТУЄ ВІЙНУ У СНІ, ГОСПОДЬ ТРУДІВНИКУ СВОЄМУ ПОСИЛАЄ ДУХ ТЕРПІННЯ, І ПЕРШ НІЖ ВОРОГ ВСТИГНЕ ПІДНЯТИ ЯКУ-НЕБУДЬ БІДУ, У СЕРЦІ ГОТУЄ ЙОГО ДО ВСЯКОГО РОКУ СТРАЖДАНЬ ТА НЕПРИЄМНИХ РЕЧЕЙ, І ПІДСТУПНІ РЕЧІ ВОРОГА НЕ ЗДІЙСНЯЮТЬСЯ.

 

ЯК ГОСПОДЬ СКАЗАВ ПРО СЕБЕ: “ПОВИНЕН ПОСТРАЖДАТИ”, ТАК І ВОНИ ВІДЧУВАЮТЬ ПЕВНІ СКОРБОТИ. І КОЛИ ВОНИ ТАКИ НАСТУПАЮТЬ, ТО З РАДІСТЮ ЗУСТРІЧАЮТЬ ЇХ, П’ЮТЬ ЇХ, ЯК СПРАГЛИЙ П’Є ПРОХОЛОДНУ ВОДУ.

Вас може зацікавити

Проповідь у неділю 23-у після П’ятидесятниці

Редактор Головний

У які дні Великого посту не можна причащатися і чому?

Редактор Головний

30 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний