23.3 C
Lutsk
Четвер, 11 Серпень, 2022
Всі новини Календар

4 серпня 2022 року – календар з повчанням

Мироносиці рівноап. Марії Магдалини (I). Перенесення мощей сщмч. Фоки (403–404).

Прп. Корнилія Переяславського (1693). Сщмч. Михаїла пресвітера (1918); сщмч. Олексія пресвітера (1931).

Євангельські Читання

1 Кор., 147 зач., X, 28 – XI, 7. Мф., 69 зач., XVI, 24-28 і за п’ятницю (під зачало): 1 Кор., 148 зач., XI, 8-22. Мф., 71 зач., XVII, 10-18. Рівноап.: 1 Кор., 141 зач., IX, 2-12. Ін., 64 зач., XX, 11-18.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ, КОТРЕ ЧИТАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ У ХРАМАХ ЗА БОГОСЛУЖІННЯМ, МИ ЧУЄМО: ЩО ГОСПОДЬ ВІД ТИХ, ХТО ХОЧЕ НАСЛІДУВАТИ ЙОГО, ВИМАГАЄ РІШУЧОЇ САМОВІДДАНОСТІ: “ЗРЕЧИСЯ СЕБЕ”.

 

МОЖНА ЦЕ ВИСЛОВИТИ І ТАК: ЗАЛИШ СВОЇ ІНТЕРЕСИ ТА НАСЛІДУЙ ЛИШЕ ІНТЕРЕСИ ГОСПОДА. ЦЕ ВИКОНАЄШ, КОЛИ БУДЕШ ЗАВЖДИ РОБИТИ ВСЕ УГОДНЕ ЙОМУ. ЯК ЖЕ ЦЕ ЗРОБИТИ?

 

ДИВИСЯ УВАЖНО ЗА ТИМ, ЩО ВСЕРЕДИНІ ТЕБЕ І ЩО ПОБЛИЗУ ТЕБЕ, І СТРОГО ВИЗНАЧИВШИ, ЩО УГОДНЕ ГОСПОДУ, ЩОБ ТИ РОБИВ У ПЕВНОМУ ВИПАДКУ, ВНУТРІШНЬОМУ ЧИ ЗОВНІШНЬОМУ, ЧИНИ ТАК, НЕ ШКОДУЮЧИ СЕБЕ І НЕ ВПЛУТУЮЧИ СЮДИ СВОЇХ РОЗРАХУНКІВ, З ПОВНИМ САМОВІДДАННЯМ.

 

ТИ МОЖЕШ СКАЗАТИ: ВИЗНАЧИТИ ЦЕ СКЛАДНО. НІ, НЕ СКЛАДНО. МИ МАЄМО ЗАПОВІДІ, ЗРОЗУМІЛІ ТА ВИЗНАЧЕНІ. ВОНИ ПОКАЗУЮТЬ ВСЕ, ЩО УГОДНЕ ВІД НАС ГОСПОДУ. ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ЗАСТОСУВАТИ ЇХ ПРИ НАГОДІ, АЛЕ ЦЕ НЕ СТАНОВИТЬ ВЕЛИКИХ ТРУДНОЩІВ.

 

ДОСТАТНЬО МАТИ ЛИШЕ ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД. НЕ ДОГАДУЄШСЯ – ЗАПИТАЙ У ДУХОВНОГО БАТЬКА СВОГО ЧИ У КОГОСЬ ІНШОГО, ЧИЄ СЛОВО ТИ ПОВАЖАЄШ, І ЧИНИ ТАК, ЯК ТОБІ СКАЖУТЬ.

АЛЕ НАЙКРАЩЕ – ЦЕ ПОКРАЩУВАТИ СВОЇ РОЗДУМИ ЧЕРЕЗ ЧИТАННЯ СЛОВА БОЖОГО І ТВОРІВ СВЯТИХ ОТЦІВ, ЩОБИ ЗАВЖДИ МАТИ Й У СОБІ РІШУЧІСТЬ.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив всенічну у Свято-Покровському храмі напередодні неділі перед Різдвом

Редактор Головний

Архієреї єпархії помолилися за перемогу українських військових у війні з Російською Федерацією

Редактор Головний

2 березня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний