5.7 C
Lutsk
Середа, 21 Лютий, 2024
Календар

3 березня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 1-ша Великого посту. Глас 4.
Великий піст.
Монастирський устав: cухоядіння
(хліб, овочі, фрукти).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАпп. від 70-ти Архипа та Филимона і мц. рівноап. Апфії  (I). Прп. Феодора Санаксарського (1791).

Мчч. МаксимаФеодота, Ісихія, мц. Аскліпіодоти (305-311). Прпп. Євгеніяі Макарія сповідників, пресвітерів Антіохійських (363). Прп. Равули (бл. 530). Прп. Досифея (VII), учня прп. авви Дорофея.

Мч. Димитрія (1942).

Читання

На 6-му часі: Іс. I, 19 – II, 3. На веч.: Бут. I, 14-23. Притч. I, 20-33.

На великому повечір’ї читається Великий канон Андрія Критського (Друга частина).

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Пропонуються читання про створення, первісний стан падіння та обітниці спасіння у Господі нашому Іісусі Христі. Бери до уваги та навчайся!

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Тепер для тебе час твого поновлення. Припади до Господа, і Він дасть тобі світло, яке просвітить пітьму твою гріховну, поставить твердь серед бентежних думок твоїх та бажань гріхолюбного серця твого – благий намір твердо та неухильно працювати для Нього, влаштує сушу та море, всьому дасть у тобі своє місце.

 

Тоді почнеш давати спочатку злаки, траву та дерева – початки чеснот, а потім і живі тварі – духовні та богоугодні справи, поки, зрештою, відновиться у тобі образ та подоба Божа, як створений ти був спочатку. Усе це створить тобі Господь у ці шість днів духовного творіння, говіння твого, якщо будеш проходити його з увагою, благоговінням та смиренням серця.

Вас може зацікавити

31 грудня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

1 жовтня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

2 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний