9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Календар

28 серпня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 11-а після П’ятидесятниці. Глас 1.
На трапезі дозволяється риба.
Дозволяється риба.

Совершается служба великому праздникуУспіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомІкони Софії, Премудрості Божої (Новгородської). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомШановані ікони Успіння Божої Матері: Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомКиєво-Печерської (1073), Бахчисарайської (XV), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомОвинівської (1425), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПсково-Печерської  (1472), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСемигородної (XV), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПюхтицької (XVI). Ікон Божої Матері: Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомАцкурської (I), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЦилканської (IV), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомВолодимирської-Ростовської (XII), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМоздоцької  (XIII), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомГаєнатської (XIII), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомЧухломської (XIV), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСурдезької (1530), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомТупичевської (XVII), Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знаком Влахернської.

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У Євангелії, яке сьогодні ми чули у храмах, є такі слова: “Марія ж обрала

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенскийблагу частку” (Лк. 10, 42)

 

Успіння Божої Матері показує благий кінець цього вибору. Сам Спаситель в успінні Її прийняв у руки Свої Її душу. Того ж будуть достойні і багато святих; теж саме зустрінуть у різних видах та ступенях і всі, хто вибере благу частину.

 

У час обрання тільки прозріває цей кінець, а деякою мірою навіть попередньо відчувається; але потім праця, боротьба і примушення себе ідуть одні за іншими і затьмарюють вибраний шлях.

 

Провідною зіркою залишається благий кінець благої частини. Це теж саме, що вогник, який далеко світиться для мандрівника, якого застала ніч. Сподівання – це збудник енергії , підтримувач терпіння та постійності у розпочатій справі, а саме воно міцне вірою. За вірою вибирають, сподіванням бувають твердими у вибраному, а терпінням досягають благого кінця.

Вас може зацікавити

19 липня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 вересня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

28 травня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний