3.9 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Всі новини Календар

27 вересня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 15-а після П’ятидесятниці. Глас 5.
Строгий піст.

Совершается служба великому праздникуВоздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомКончина свт. Іоанна Златоустого (407). Леснинської (1683) ікони Божої Матері.

Сщмч. Димитрія пресвітера (1935).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 42 зач. (від полу́), XII, 28-36. Літ. – 1 Кор., 125 зач., I, 18-24. Ін., 60 зач., XIX, 6-11, 13-20, 25-28, 30-35.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ПОСЕРЕД ВЕЛИКОГО ПОСТУ ПРОПОНУЄТЬСЯ ПОКЛОНІННЮ ЧЕСНИЙ ХРЕСТ, ЩОБ НАДИХНУТИ ТИХ, ХТО ПОСТИТЬ, ДО ТЕРПЕЛИВОГО НЕСЕННЯ ВЗЯТОГО НИМИ ПОДВИГУ ДО КІНЦЯ;

 

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийА У ВЕРЕСНІ ДЛЯ ЧОГО ЦЕ РОБИТЬСЯ? ТАК СТАЛОСЯ?

 

АЛЕ У ПРЕМУДРОСТІ, ЯКА ВСЕ ВЛАШТОВУЄ, НЕМАЄ ВИПАДКІВ. ВСЕ ЦЕ ОСЬ ДЛЯ ЧОГО: У ВЕРЕСНІ ПРИБИРАЮТЬСЯ ПОЛЯ, ПРИНАЙМНІ У НАС. ТОМУ, ЩОБ ОДНІ З ХРИСТИЯН, ЯКІ БУДУТЬ ЗАДОВОЛЕНИМИ, НЕ СКАЗАЛИ: “ДУША! БАГАТО ДОБРА ЛЕЖИТЬ У ТЕБЕ НА БАГАТО РОКІВ: БУДЬ СПОКІЙНОЮ, ЇЖ, ПИЙ, ВЕСЕЛИСЬ!”, А ІНШІ ВІД ЗЛИДНІВ НЕ ПАДАЛИ ДУХОМ, ПОКАЗУЄТЬСЯ ОЧАМ УСІХ ХРЕСТ ВОЗДВИЖНИЙ.

 

НАГАДУЮЧИ ПЕРШИМ, ЩО ОПОРА БЛАГОБУТТЯ НЕ ФІЗИЧНЕ, А ХРИСТИЯНСЬКЕ ВНУТРІШНЄ ХРЕСТОНОСІННЯ, КОЛИ ЗОВНІШНЄ З БЛАГОДАТІ БОЖОЇ СКЛАДАЄТЬСЯ, НАСТАВЛЯЮЧИ ДРУГИХ У ТЕРПІННІ НЕСТИ ДУШІ СВОЇ, НАДИХАЮЧИ НА ТЕ ВПЕВНЕНІСТЮ, ЩО З ХРЕСТА ІДУТЬ ПРОСТО У РАЙ;

 

ТОМУ ОДНІ НЕХАЙ ТЕРПЛЯТЬ З ВПЕВНЕНІСТю, ЩО ЙДУТЬ ШЛЯХОМ ДО ЦАРСТВА НЕБЕСНОГО, А ІНШІ НЕХАЙ ВКУШАЮТЬ ЗОВНІШНІХ УТІХ ЗІ СТРАХОМ, ЯК БИ НЕ ВЛАШТУВАТИ СОБІ ВХІД НА НЕБО.

Вас може зацікавити

25 грудня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні свята Введення митрополит Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

13 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний