13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Всі новини Календар

27 грудня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 28-а після П’ятидесятниці. Глас 2.
Різдвяний піст.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. ФірсаЛевкія і Каліника (249-251). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. ФилимонаАполлоніяАріана та Феотиха (286-251).

Сщмч. Миколая пресвітера (1937).

Євангельські Читання

2 Тим., 294 зач., II, 20-26. Мк., 33 зач., VIII, 11-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ПЛИВ ГОСПОДЬ З УЧНЯМИ НА ІНШУ СТОРОНУ МОРЯ, А ВОНИ ЗАБУЛИ ВЗЯТИ ХЛІБІВ, І МАЛИ З СОБОЮ ТІЛЬКИ ОДИН ХЛІБ, І СТАЛИ ДУМАТИ, ЯК ТУТ ЇМ БУТИ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ВІДАЮЧИ ПОМИСЛИ ЇХНІ, ГОСПОДЬ НАГАДАВ ПРО НАСИЧЕННЯ ЧОТИРЬОХ ТА П’ЯТИ ТИСЯЧ НАРОДУ, ПІДВОДЯЧИ ЇХ ДО УПОВАННЯ НА ТЕ, ЩО ПРИ НЬОМУ НЕ ПОМРУТЬ З ГОЛОДУ, ХОЧА БИ І ЖОДНОГО ХЛІБА ВОНИ НЕ МАЛИ.

 

СКІЛЬКИ ТРИВОГ НАВОДЯТЬ ІНКОЛИ НА КОЖНОГО ПОМИСЛИ ПРО НЕВІДОМЕ МАЙБУТНЄ! ЗАСПОКОЄННЯ ВІД ЦИХ ТРИВОГ ОДНЕ – УПОВАННЯ НА ГОСПОДА, А ОЖИВЛЕННЯ ТА УКРІПЛЕННЯ ЧЕРПАЄТЬСЯ ВІД РОЗУМНОГО РОЗГЛЯДУ ТОГО, ЩО ВЖЕ БУЛО З НАМИ І З ІНШИМИ.

 

НЕ ЗНАЙДЕТЬСЯ ЖОДНОЇ ЛЮДИНИ, ЯКА БИ У СВОЄМУ ЖИТТІ НЕ ПЕРЕЖИЛА ВИЗВОЛЕННЯ ВІД БІДИ АБО НЕСПОДІВАНИХ ПОВОРОТІВ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ. ЗГАДКАМИ ПРО ТАКІ ВИПАДКИ Й ОЖИВЛЯЙ ДУШУ СВОЮ, КОЛИ ПОЧНУТЬ МУЧИТИ ЇЇ СУМНІ ДУМКИ ПРО ТЕ, ЯК БУТИ. БОГ УСЕ ВЛАШТУЄ НА КРАЩЕ І ТЕПЕР, ЯК БУВАЛО РАНІШЕ. ДОВІРСЯ ЙОМУ; ЩЕ ДО ТОГО, КОЛИ ВИЗВОЛИШСЯ ВІД БІДИ, ВІН ПОШЛЕ ТОБІ БЛАГОДУШНІСТЬ, ПРИ ЯКІЙ І НЕ ПОМІТИШ БІДИ СВОЄЇ.

 

“ТОГО, ХТО ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА ГОСПОДА, МИЛІСТЬ ВІДВІДАЄ”. РОЗГЛЯДАЙ ДОСВІД ЦЬОГО В СВЯЩ. ПИСАННІ, У ЖИТІЯХ СВЯТИХ, У СВОЄМУ ЖИТТІ ТА ЖИТТІ ЗНАЙОМИХ ТВОЇХ І ПОБАЧИШ, ЯК У ДЗЕРКАЛІ, ЯКИМ “БЛИЗЬКИМ Є ГОСПОДЬ ДО ВСІХ, ХТО ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО НЬОГО”. І ПЕРЕЖИВАННЯ ЗА ДОЛЮ СВОЮ НЕ ОБУРЯТЬ ДУШІ ТВОЄЇ.

Вас може зацікавити

10 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

5 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Відбулася сповідь священників Білостоцького благочиння

Редактор Головний