28.5 C
Lutsk
П’ятниця, 12 Липень, 2024
Календар

27 червня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 3-тя після П’ятидесятниці. Глас 1.
Петрів піст.
Дозволяється риба.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрор. Єлисея (IX до Р.Х.). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Мефодія, патр. Константинопольського (846).

Блгв. кн. Мстислава у Святому Хрещенні  Георгія, Хороброго, Новгородського (1180). Прп. Мефодія, ігумена Пешноського (1392). Прп. Єлисея Сумського (XV-XVI). Собор Дивеївських святых.

Сщмч. Іосифа пресвітера (1918). Знайдення мощей сщмч. Володимира, митр. Київського (1992). Сщмчч. ОлександраПавла пресвітерів и Миколая диякона (1938).

Євангельські читання

Прор.: Іак., 57 зач., V, 10-20. Лк., 14 зач., IV, 22-30 . Ряд.: Рим., 85 зач., III, 28 – IV, 3. Мф., 24 зач., VII, 24 – VIII, 4.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник ВышенскийЄВАНГЕЛІє ЯКЕ МИ ЧУЄМО СЬОГОДНІ У ХРАМІ, ГОВОРИТЬ НАМ ПРО ТЕ, ЩО ТОЙ ХТО СЛУХАЄ СЛОВА ГОСПОДА ТА ВИКОНУЄ ЇХ ПОДІБНИЙ ТИМ, ХТО БУДУЄ БУДИНОК СВІЙ НА КАМЕНІ, А ТОЙ ХТО СЛУХАЄ, АЛЕ НЕ ВИКОНУЄ – ПОДІБНИЙ ТИМ, ХТО БУДУЄ БУДИНОК НА ПІСКУ.

 

ЗАВЧІТЬ ЦЕ КОЖЕН І ЯКНАЙЧАСТІШЕ ПОВТОРЮЙТЕ, ІСТИНА ЯКА ЗБЕРІГАЄТЬСЯ В ЦЬОМУ, КОЖНОМУ ЗРОЗУМІЛА. І ВЛАСНИХ ДОСВІДІВ  КОЖЕН ІЗ НАС МАЄ ЧИМАЛО.

 

ДУМКИ, НАПРИКЛАД, ПОКИ ЩЕ ДУМАЄШ ПРО ЩОСЬ, БУВАЮТЬ НЕ СТІЙКИМИ І СПАЛАХУЮТЬ; КОЛИ Ж НАПИШЕШ ЇХ НА БУМАЗІ, ВОНИ ОТРИМАЮТЬ СТІЙКІСТЬ ТА НЕПОРУШНІСТЬ.

 

ПІДПРИЄМСТВО ЯКЕ-НЕБУДЬ БУВАЄ НЕНАЛАГОДЖЕНЕ ТА ЗМІНЮЄТЬСЯ ТОДІ, ДОПОКИ  НЕ ПІШОВ ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА, А ЯК ТІЛЬКИ ЗАПУСКАЄТЬСЯ, УСІМ ДОДАТКОВИМ ДУМКАМ КІНЕЦЬ.

 

ТАК І ПРАВИЛА МОРАЛІ ДОПОКИ НЕ ВИКОНУЮТЬСЯ, ВОНИ ЯК НІБИ ЧУЖІ, ПОЗА НАМИ І НЕ СТІЙКІ, А КОЛИ ВИКОНУЄШ ЇХ, ВОНИ ПРОНИКАЮТЬ ВСЕРЕДИНУ, ПОСІДАЮТЬ В СЕРЦІ І ПОКЛАДАЮТЬ В НЬОМУ ОСНОВУ ХАРАКТЕРУ – ДОБРОМУ ЧИ ПОГАНОМУ.

 

ТОМУ “БЛЮДИТЕ КАКО ОПАСНО ХОДИТЕ!”

Вас може зацікавити

22 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

2 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 жовтня 2020 року – православний календар

Редактор Головний