21.3 C
Lutsk
П’ятниця, 9 Червень, 2023
Всі новини Календар

2 липня 2022 року – календар з повчанням

Апостола Iуди, брата Господнього (близько 80).

Мч. Зосими (II). Прп. Паїсія Великого (V). Прп. Іоанна самітника (VI). Прп. Варлаама Вазького, Шенкурського (1462). Свт. Iова, патр. Московського і всієї Русі (1607). Прп. Паїсія Хілендарського (ХVIII) (Болг.). Свт. Іоанна, архієп. Шанхайського і Сан-Франциського (1966).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 67 зач., XХI, 15-25. Літ. – Ап.: Іуд., 77 зач., I, 1-10. Ін., 48 зач. (від полу), ХIV, 21-24. Ряд. (під зачало): Рим., 85 зач., III, 28 – IV, 3. Мф., 24 зач., VII, 24 – VIII, 4. Свт.: Євр., 318 зач., VII, 26 – VIII, 2. Ін., 36 зач., Х, 9-16.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ЄВАНГЕЛІЄ, ЯКЕ МИ ЧУЄМО СЬОГОДНІ У ХРАМІ, ГОВОРИТЬ НАМ ПРО ТЕ, ЩО ТОЙ, ХТО СЛУХАЄ СЛОВА ГОСПОДА ТА ВИКОНУЄ ЇХ, ПОДІБНИЙ ТИМ, ХТО БУДУЄ БУДИНОК СВІЙ НА КАМЕНІ, А ТОЙ, ХТО СЛУХАЄ, АЛЕ НЕ ВИКОНУЄ, – ПОДІБНИЙ ТИМ, ХТО БУДУЄ БУДИНОК НА ПІСКУ. ЗАВЧІТЬ ЦЕ КОЖЕН І ЯКНАЙЧАСТІШЕ ПОВТОРЮЙТЕ, ІСТИНА, ЯКА ЗБЕРІГАЄТЬСЯ В ЦЬОМУ, КОЖНОМУ ЗРОЗУМІЛА. І ВЛАСНОГО ДОСВІДУ КОЖЕН ІЗ НАС МАЄ ЧИМАЛО.

 

ДУМКИ, НАПРИКЛАД, ПОКИ ЩЕ ДУМАЄШ ПРО ЩОСЬ, БУВАЮТЬ НЕ СТІЙКИМИ І СПАЛАХУЮТЬ; КОЛИ Ж НАПИШЕШ ЇХ НА ПАПЕРІ, ВОНИ ОТРИМАЮТЬ СТІЙКІСТЬ ТА НЕПОРУШНІСТЬ. ПІДПРИЄМСТВО ЯКЕ-НЕБУДЬ БУВАЄ НЕНАЛАГОДЖЕНЕ ТА ЗМІНЮЄТЬСЯ ТОДІ, ДОПОКИ НЕ ПІШОВ ПРОЦЕС ВИРОБНИЦТВА, А ЯК ТІЛЬКИ ЗАПУСКАЄТЬСЯ, УСІМ ДОДАТКОВИМ ДУМКАМ КІНЕЦЬ.

 

ТАК І ПРАВИЛА МОРАЛІ ДОПОКИ НЕ ВИКОНУЮТЬСЯ, ВОНИ ЯК НІБИ ЧУЖІ, ПОЗА НАМИ І НЕ СТІЙКІ, А КОЛИ ВИКОНУЄШ ЇХ, ВОНИ ПРОНИКАЮТЬ ВСЕРЕДИНУ, ПОСІДАЮТЬ В СЕРЦІ І ПОКЛАДАЮТЬ В НЬОМУ ОСНОВУ ХАРАКТЕРУ – ДОБРОМУ ЧИ ПОГАНОМУ. ТОМУ “БЛЮДИТЕ КАКО ОПАСНО ХОДИТЕ!”

Вас може зацікавити

Архіпастир звершив святкове богослужіння Вербної неділі. ФОТО

Редактор Головний

7 травня 2021 року – православний календар

Редактор Головний

Як православним ставитися до Нового року?

Редактор Головний