9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Календар

26 липня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 6-та після П’ятидесятниці. Глас 4.
День пісний.
Дозволяється їжа з олією.

Совершается служба на шестьСобор Архангела Гавриїла. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Стефана Савваїта (794).

Свт. Юліана, єп. Кеноманійського (I). Мч. Серапіона (II-III). Мч. Маркіана (258).

Євангельські Читання

1 Кор., 130 зач. (від полу́), IV, 5-8. Мф., 55 зач., XIII, 44-54. Архангела: Евр., 305 зач., II, 2-10. Лк., 51 зач., X, 16-21.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Прийшовши у Назарет Господь не зустрів там віри. Видима простота Його завадила назаретянам побачити невидиму славу і божество.

 

Не теж саме буває і з християнином?

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

Християнські догмати на вигляд дуже прості, але для розуму вони складають всеосяжну систему, яку не породив ще і породити не може жоден людський розум.

 

Гордий розум, що кидає погляд на простоту євангельську,  відвертається від неї і починає сам собі зводити будівлю ведення, як йому здається, величезну, з якої нібито відкриються широкі простори.

 

Але насправді ж виходить, що будівля складається із карт, а кругозір складають міражі, примари  розпаленої уяви. Але йому хоч і не говори.

 

Всякого, хто хоче переконати такого, він і браття його готові своїми критичними нападками негайно скинути з гори у прірву, але істина завжди проходить неушкодженою серед їх та йде до інших душ, які здатні її прийняти.

Вас може зацікавити

3 січня 2021 року – православний календар

Редактор Головний

29 червня 2019 року

Редактор Головний

28 січня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний