21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Загальноцерковні Новини

Синод Елладської Церкви запровадив День ненародженої дитини

В Елладській Церкві сподіваються таким чином захистити життя дітей і вирішити демографічну проблему в своїй країні.

В Греції Священний Синод Елладської Православної Церкви встановив день захисту ненародженої дитини, повідомил в СПЖ з посиланням на грецьке інформаційне агентство «Romfea».

У відповідному циркулярі з протоколом № 5721/2018 підкреслили, що це рішення члени Синоду ухвалили, щоб захистити дитинство і вирішити демографічну проблему Греції.

«З почуттям радості і подяки ми вітали рішення Священного Синоду Елладської Церкви встановити першу неділю після Різдва як день, присвячений захисту життя ненародженої дитини», – прокоментували подію співробітники руху «Дозволь мені жити».

Раніше Священний Синод Елладської Православної Церкви виступив зі спеціальною заявою щодо планів грецького Уряду поширити дію закону «про вільне співжиття» на одностатеві пари. Тоді грецькі ієрархи нагадали суспільству, що одностатеві «союзи» спотворюють поняття сім’ї. «У випадку із узаконеним державою вільним співжиттям ми маємо справу з глибоким богословським і соціальним спотворенням поняття сім’ї, яка вже більше не розглядається як “мала Церква”, а як просте співжиття між собою», – підкреслили члени Священного Синоду та звернули увагу, що зараз «життєво необхідно зберегти і забезпечити подальше буття священного інституту шлюбу, який справедливо називають малою Церквою».

Вас може зацікавити

У день пам’яті первоверховних апостолів керуючий єпархією очолив Богослужіння у Рожищі. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні 5-ої неділі після Пасхи єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

Гонима Різдво-Богородична громада с. Берестяни відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний