20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини Календар

25 вересня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 14-а після П’ятидесятниці. Субота перед Воздвиженням. Глас 4.
Поста нет.

Совершается служба со славословиемВіддання свята Різдва Пресвятої Богородиці. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Автонома, єп. Італійського (313). Прп. Афанасія Висоцького, Серпухівського чудотворця (1395).

Сщмч. Корнута, єп. Нікомідійського (Іконійського) (бл. 249-259) . Мч. Юліана і з ним 40 мучеників (IV). Прп. Вассіана Тіксненського (1624). Перенесення мощей прав. Симеона Верхотурського (1704). Сщмч. Феодора єп. Александрійського.

Сщмчч. Феодора, Іоанна, Миколая пресвітерів і мч. Олексія (1937).

Євангельські Читання

Суботы перед Воздвиженням: 1 Кор., 126 зач., II, 6-9. Мф., 39 зач., X, 37 – XI, 1. Богородиці: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЇ Є ТАКІ СЛОВА: “БІЛЬШИЙ ІЗ ВАС НЕХАЙ БУДЕ ВАМ СЛУГОЮ”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

БІЛЬШІСТЬ ВИМІРЮЄТЬСЯ, ЗА СЛОВАМИ ГОСПОДА, НЕ РОДОМ, НЕ ВЛАДОЮ, НЕ МІРОЮ ЗДІБНОСТЕЙ І СПОСОБІВ, А ВМІННЯм ВЛАШТОВУВАТИ ДОБРО ДЛЯ ІНШИХ.

 

ХТО БІЛЬШ НЕВТОМНО ТА ШИРШЕ ПРАЦЮЄ У ЦІЙ СПРАВІ, ТОЙ І БІЛЬШИЙ. ЯК У СІМ’Ї НАЙБІЛЬШИЙ, СТАЮЧИ таким, БЕРЕ НА СЕБЕ ТУРБОТУ ЗА ВСЕ СІМЕЙСТВО І У ТОМУ ПОКАЗУЄ СВОЇ ПЕРЕВАГУ ТА ЧЕСТЬ.

 

ЩОБ ВСІХ ЗАСПОКОЇТИ, ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБИ ВСІМ БУЛО ДОБРЕ, ТАК І В СУСПІЛЬСТВІ ХРИСТИЯНСЬКОМУ, ХТО ХОЧЕ БУТИ НАЙБІЛЬШИМ, ПОВИНЕН ВЗЯТИ НА СЕБЕ ПОВНУ ОПІКУ ЗА ХРИСТИЯНСЬКІ ЗРУЧНОСТІ ВСІХ У ТОМУ КОЛІ, І ЯКОМУ ЗНАХОДИТЬСЯ,  І В ТІЙ СПРАВІ, ЯКУ ДЛЯ СЕБЕ ВИБРАВ.

 

КРАЩЕ Ж: ПОКИНЬ ВСЯКУ ДУМКУ ПРО БІЛЬШІСТЬ, А ПРИЙМИ СЕРДЕЧНУ ТУРБОТУ ЗА ТЕ, ЩОБ СКІЛЬКИ МОЖНА БІЛЬШЕ ПОСЛУЖИТИ НА БЛАГО ТИХ, ХТО ТЕБЕ ОТОЧУЄ, І БУДЕШ ВЕЛИКИМ ПЕРЕД ОЧИМА БОЖИМИ, А МОЖЕ БУТИ І В СВІДОМОСТІ ЛЮДЕЙ.

 

КОЛИ БИ ВСІ НАЙБІЛЬШІ ЗРОБИЛИ ЦЕЙ ЗАКОН ХРИСТА ЗАКОНОМ СВОЄЇ СОВІСТІ, ЯКЕ БИ ПОЧАЛОСЯ ТОДІ ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ СЕРЕД НАС!

АЛЕ ТЕ ГОРЕ, ЩО БІЛЬШІСТЬ У НАС ПОВЕРТАЄТЬСЯ НА СЛУЖІННЯ СОБІ ТА СВОЇМ ІНТЕРЕСАМ І СУПРОВОДЖУЄТЬСЯ МАЙЖЕ ЗАВЖДИ ВИМАГАННЯМ ПОСЛУГ ДЛЯ СЕБЕ ЗАМІСТЬ СЛУЖІННЯ ІНШИМ: СОВІСТЬ ЖЕ ЗАСПОКОЮЄТЬСЯ СПРАВНІСТЮ ВЕДЕННЯ ОФІЦІЙНИЙ СПРАВ.

 

ЗВІДТИ І БАГАТО НАЙБІЛЬШИХ, А ДОБРО Ж НЕ ДОСТИГАЄ СЕРЕД НАС, І ВСІ ДОБРІ НАСТАНОВИ НЕ ПРИНОСЯТЬ ТОГО ДОБРА, ЯКЕ ВІД НИХ СЛІД ЧЕКАТИ.

Вас може зацікавити

21 лютого 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 лютого 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Неділю 2-гу після Пʼятидесятниці Архіпастир звершив Божественну літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний