9.3 C
Lutsk
Вівторок, 16 Квітень, 2024
Всі новини Календар

25 травня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 4-та після Пасхи. Глас 3.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Єпіфанія, єп. Кіпрського (403). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Германа, патріарха Константинопольського (740). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрославлення сщмч. Єрмогена, патріарха Московського і всієї Русі, чудотворця (1913).

Свтт. Савина, архієп. Кіпрського (V) та інших свтт. Кіпрських. Свт. Полувія, єп. Рінокірського (V). Мч. Іоанна Валаха (1662) (Рум.). Прп. Діонісія Радонезького (1633). Друге знайдення мощей прав. Симеона Верхотурського (1992).  

Сщмч. Петра, пресвітера (1937). Мц. Євдокії (після 1937).

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 35 зач. (від полу́), X, 1-9 . Літ. – Діян., 25 зач., X, 21-33. Ін., 25 зач., VII, 1-13. Свтт.: Євр., 318 зач., VII, 26 – VIII, 2. Мф., 11 зач., V, 14-19, або сщмч.: Євр., 335 зач., XIII, 17-21. Ін., 36 зач., X, 9-16.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“Вас світ не може ненавидіти, а Мене ненавидить, тому що Я свідчу про нього, що справи його злі”. Це сказав Господь не учням, а учням передрік потім, що і їх світ буде ненавидіти та гнати, тому що Він вибрав їх зі світу. Тому зауважуйте, на що звертається ненависть світу та дізнаєтесь, де частина Христова; на що більше повстає світ, то більше є Христове, ближче до Нього.

Це зовнішня вказівка, але для зовнішніх і цього достатньо. Світ сам не діє, а розпалюється на справи князем своїм – сатаною, справи якого зруйнував Господь і продовжує руйнувати у віруючих та через віруючих. Господу безпосередньо він нічого не може зробити; тому і лють свою направляє він на віруючих у Нього, щоб через докучання їм дошкулити Господу.

І теж не прямо діє, але через органи свої, які скаладають світ. Це не означає, що він сильний; не бійтесь його, але швидше дерзайте, бо Господь переміг світ та князя його. Хто сам не піддається, тому він нічого не має змоги зробити.

Вас може зацікавити

Як правильно підготуватися до Великого посту: 4 поради

Редактор Головний

14 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Вітання єпископу Камінь-Каширському Афанасію з Днем Ангела

Редактор Головний