9.6 C
Lutsk
Субота, 18 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Єпископ Афанасій очолив богослужіння з нагоди престольного свята Трьохсвятительського храму м. Луцьк

12 лютого 2023 року, громада на честь Трьох святителів, що у Луцьку, відзначила престольне свято – день небесних покровителів, трьох видатних богословів християнства, святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого.

У день, коли Православна Церква вшановує Собор вселенських учителів і святителів, у храмі громади Трьох святителів урочисто відслужили святкову Літургію. Богослужіння очолив вікарій Волинської єпархії УПЦ єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Владиці співслужили настоятель храму протоієрей Сергій Дембовський, настоятель кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин, клірики храму та єпархії.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені особливі прохання за упокій душ спочилих православних християн, котрі постраждали в часи гонінь за віру Христову.

Наприкінці богослужіння був звершений хресний хід, після чого єпископ Афанасій звернувся до присутніх з архіпастирським словом і закликав на усіх Боже благословення.

Вас може зацікавити

Напередодні свята Собору отців Києво-Печерських єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі

Редактор Головний

У день пам’яті вмч. Пантелеімона архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію

Редактор Головний

У Волинській духовній семінарії завершилася вступна кампанія

Редактор Головний