4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

25 березня 2024 року – календар з повчанням

 

Седмиця 2 Великого посту. Великий піст.

Прп. Феофана спов., Сігріанського (818). Прав. Фінеєса (близько 1500 р. до Р. Х.). Свт. Григорія Двоєслова, папи Римського (604). Прп. Симеона Нового Богослова (1021). Св. Олександра Державін спов., пресвітера (1933); сщмчч. Іоанна Плеханов, Константина Соколова пресвітерів, прмч. Володимира (Волкова) (1938); сщмч. Сергія Скворцова пресвітера (1943).Ліддської, нерукотворної (на стовпі), ікони Божої Матері (I).

Богослужбові читання Святого Письма на сьогодні:

На 6-му часі: – Іс. 4:2-5:7. На вечірні: – Бут. 3:21-4:7; Притч. 3:34-4:22.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи, бо з нього походить життя” (Притч. 4:23). Поговівши, сповідавшись і причастившись Святих Таїн, християнин відновлює в собі благодатні джерела, відкриті в нас святим Хрещенням, які потім стільки разів засмічували недбальство та падіння, стільки разів їх очищали покаянням. Тепер знову очищені вони після останніх падінь.

 

Будемо ж зберігати їх, принаймні від цього часу, від засмічення знову неуважністю, розсіяністю і нехтуванням про ті дії, якими підтримується чистота і правильний плин вод їхніх. Продовжимо піст, не дамо волі почуттям, не припинимо старанних молитов і сліз, не забудемо діл любові, шукатимемо слухання слова Божого, найбільше ж нехай розмовляємо з Господом, Котрий у нас, і цією бесідою нехай підтримуємо в собі страх Божий та ревність до служіння Богу, у яких власне і є джерело нашого життя духовного.

Вас може зацікавити

Архієреї єпархії співслужили Предстоятелю у день 9-ої річниці інтронізації

Редактор Головний

26 липня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

7 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний