19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Всі новини Календар

24 квітня 2022 року – календар з повчанням

СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ. ПАСХА.

Сщмч. Антипи, єп. Пергама Асійського (близько 68).

Мчч. Прокеса та Мартиніана (близько 67). Прп. Фармуфія (IV). Прп. Іоанна, учня прп. Григорія Декаполита (IХ). Прпп. Якова Залізноборовського (1442) і Якова, сподвижника його (ХV). Свт. Варсонофія, єп. Тверського (1576). Свт. Каліника Чернікського (1868) (Румун.). Сщмч. Миколая пресвітера (1938).

Євангельські Читання

Літ. – Діян., 1 зач., I, 1-8. Ін., 1 зач., I, 1-17. На веч.: Ін., 65 зач., XX, 19-25.

Літургія св. Іоанна Златоуста.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

П А С Х А, Г О С П О Д Н Я П А С Х А ! ВІД СМЕРТІ ДО ЖИТТЯ ПРИВІВ НАС ГОСПОДЬ СВОЇМ ВОСКРЕСІННЯМ. І ОСЬ ВОСКРЕСІННЯ – ЦЕ “АНГЕЛИ СПІВАЮТЬ НА НЕБІ”, ПОБАЧИВШИ СВІТЛІСТЬ ОБОЖЕННОГО ЄСТВА ЛЮДСЬКОГО У ВИЗНАЧЕНІЙ ЙОМУ СЛАВІ, У ЛИЦІ ГОСПОДА СПАСИТЕЛЯ, В ОБРАЗІ ЯКОГО СИЛОЮ ВОСКРЕСІННЯ ЙОГО МАЛИ ПЕРЕТВОРИТИСЯ ВСІ ІСТИННО ВІРУЮЧІ У НЬОГО ТА ПРИЛІПЛЯТИСЯ ДО НЬОГО ВСЕДУШНО.

 

СЛАВА ГОСПОДИ, ПРЕСЛАВНОМУ ВОСКРЕСІННЮ ТВОЄМУ! АНГЕЛИ СПІВАЮТЬ, РАДІЮТЬ З НАМИ; НАС ЖЕ СПОДОБИ, ГОСПОДИ, ТЕБЕ ВОСКРЕСЛОГО ЧИСТИМ СЕРЦЕМ СЛАВИТИ, БАЧИВШИ У ВОСКРЕСІННІ ТВОЄМУ ЗАСІЯННЯ НОВОГО ЖИТТЯ ПРЕСВІТЛОГО ТА ЗІРКУ МАЙБУТНЬОЇ ВІЧНОЇ СЛАВИ, У ЯКУ ПРЕДТЕЧЕЮ ВВІЙШОВ ТИ ВОСКРЕСІННЯМ НАС РАДИ. НЕ ЛЮДСЬКІ ТІЛЬКИ, АЛЕ РАЗОМ Й АНГЕЛЬСЬКІ ЯЗИКИ НЕ СИЛЬНІ ПОЯСНИТИ БЕЗМІРНУ ТВОЮ ДО НАС МИЛІСТЬ, ПРЕСЛАВНО ВОСКРЕСЛИЙ ГОСПОДИ!

 

Вас може зацікавити

Митр. Антоній (Паканич) – про велику силу, яку ми помилково приймаємо за слабкість

Редактор Головний

Єпископ Афанасій звершив панахиду на могилах ієромонаха Корнилія та монаха Силуана

Редактор Головний

29 квітня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний