17.1 C
Lutsk
Четвер, 23 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл та духовенство єпархії привітали Предстоятеля з 8-ою річницею інтронізації

17 серпня 2022 року, з нагоди восьмої річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулася Божественна літургія на головній площі Успенської Києво-Печерської Лаври.

Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій, якому співслужив сонм архієреїв та духовенства УПЦ.

За богослужінням Предстоятелю також співслужили і керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, вікарний архієрей єпископ Камінь-Каширський Афанасій, а також священники єпархії.

У слові проповіді після читання святого Євангелія Предстоятель розповів вірянам про чудо, яке сотворив Господь з сімома Ефеськими отроками. За словами архіпастиря, це чудо нагадує нам про реальність воскресіння мертвих та майбутній Божий суд, до якого потрібно готуватися кожному.

«Ця підготовка звершується за допомогою посту і молитви, коли людина молитвою і постом очищає себе від усякої скверни плоті і духа», – сказав Блаженніший владика.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Предстоятель попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Опісля Божественної літургії присутні архієреї, священники та віряни привітали Предстоятеля. Вітання Блаженнішому Митрополиту Онуфрію передали і архієпископ Нафанаїл, єпископ Афанасій та клірики Волинської єпархії.

Джерело фото – Центр інформації УПЦ

Вас може зацікавити

Святитель Іоанн Шанхайський – великий поджвижник православного зарубіжжя

Редактор Головний

1 листопада 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Щоночі загиблий татусь приходить до маленького сина у сні

Редактор Головний