-4.3 C
Lutsk
Субота, 9 Грудень, 2023
Всі новини Календар

23 вересня 2022 року – календар з повчанням

Мцц. Минодори, Митродори та Німфодори (305–311).

Апп. від 70-ти Апелія, Лукія та Климента (I). Мч. Варипсава (II). Блгв. цариці грецької Пульхерії (453). Свтт. Петра і Павла, єпископів Нікейських (IX). Прп. Павла Послушливого, Печерського, в Дальніх печерах (XIII–XIV). Прп. кн. Андрія, у чернецтві Іоасафа, Спасо-Кубенського (1453). Сщмчч. Ісмаїла, Євгенія, Іоанна, Константина, Петра, Василія, Гліба, Василія, Іоанна, Петра, Миколая, Палладія пресвітерів, прмчч. Мелетія і Гавриїла, мч. Симеона, мц. Татіани (1937); сщмч. Уара, єп. Липецького (1938). Собор Липецьких святих.

Євангельські Читання

Гал., 210 зач., IV, 8-21. Мк., 26 зач., VI, 45-53.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У ЄВАНГЕЛІЄ Є ТАКІ СЛОВА: “ЗБОДРІТЬСЯ; ЦЕ Я, НЕ БІЙТЕСЯ”. ОСЬ ОПОРА НАДІЇ НАШОЇ!

 

ЯКА БИ БІДА ЧИ СКОРБОТА НЕ БУЛА, ЗГАДАЙ, ЩО ГОСПОДЬ БЛИЗЬКО, ТА НАДИХНИСЯ МУЖНІМ ТЕРПІННЯМ. ЯК ТОДІ ВІН РАПТОМ ПОСТАВ ПЕРЕД АПОСТОЛАМИ, ЯКІ БІДУВАЛИ НА МОРІ, ТАК І ТОБІ, КОЛИ МАТИМЕШ БІДУ, ЗНЕНАЦЬКА ПОКАЖЕ ДОПОМОГУ СВОЮ ТА ЗАСТУПНИЦТВО.

 

ВІН КРУГОМ Є ТА ЗАВЖДИ ГОТОВИЙ ЗІ СВОЇМ ПОКРОВОМ. СТАНЬ ТІЛЬКИ І ТИ ПЕРЕД НИМ АБО ПЕРЕД НИМ ВІРОЮ, МОЛИТВОЮ, НАДІЄЮ ТА ВІДДАНІСТЮ У ВОЛЮ ЙОГО СВЯТУ. ВІДБУДЕТЬСЯ ЄДНАННЯ ДУХА З ГОСПОДОМ, А ЗВІДСИ УЖЕ ВСЯКЕ БЛАГО.

 

УТІМ, ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВЖЕ ТОДІ ПІДЕ І ГІДНІСТЬ, І СЛАВА, І ЧЕСТЬ, І ТОМУ ПОДІБНЕ. ЗОВНІШНЄ МОЖЕ ЗАЛИШАТИСЯ ТАКИМ, ЯК Є, А ПРИБУДЕ МУЖНЄ ТА БЛАГЕ ПЕРЕБУВАННЯ ПОДІЙ У ТОМУ ПОРЯДКУ, ЯКИЙ ГОСПОДЬ УЖЕ ВИЗНАЧИТЬ ДЛЯ КОГО.

 

А ЦЕ І Є ГОЛОВНЕ, ЧОГО СЛІД ЧЕКАТИ КОЖНОМУ У БІДІ. ЩАСТЯ ЗСЕРЕДИНИ, А НЕ ПОЗА. ВНУТРІШНЄ ЖЕ БЛАЖЕНСТВО ЗАВЖДИ Є У ТОГО, ХТО У ЖИВОМУ СОЮЗІ З ГОСПОДОМ.

Вас може зацікавити

Предстоятель УПЦ пояснив, для чого Господь встановив піст

Редактор Головний

26 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Чому освячують свічки на Стрітення?

Редактор Головний