20.3 C
Lutsk
Субота, 15 Червень, 2024
Календар

23 серпня 2019 року – календар з повчанням

Седмиця 10-а після П’ятидесятниці. Глас 8.
Успенський піст.
Сухоядіння (хліб, овочі, фрукти).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Римських: архідиякона ЛаврентіяСікста папи, Фелікіссіма і Агапіта дияконів, Романа (258). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомБлж. Лаврентія, Христа ради юродивого, Калужського (1515). Собор новомучеников и исповедников Соловецких.

Друге знайдення і перенесення мощей прп. Савви Сторожевського, Звенигородського (1998).

Сщмч. В’ячеслава пресвітера (1918). Сщмч. Афанасія пресвитера (1937).

Євангельські Читання

2 Кор., 169 зач., I, 12-20. Мф., 91 зач., XXII, 23-33 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

Про образ майбутнього життя Господь сказав, що там не одружуються і не зазіхають, тобто не будуть там мати місця наші земні життєві відносини; відповідно і всі порядки земного життя.

 

Ні наук, ні мистецтв, нІ урядів і нічого іншого не буде. Що ж  буде? Буде Бог вся у всіх. А оскільки Бог – дух, єднається з духом, і духовне робить, то все життя буде там безперервною течією духовних рухів.

 

Звідки і висновок, що оскільки майбутнє життя – це наша ціль, а теперішня тільки підготовка до неї, то весь час життя проживати на одне тільки те, що доцільне лише у цьому житті, а в майбутньому буде ніщо.

 

то це означатиме йти проти свого призначення і готувати собі в майбутньому гірку, прегірку участь. Не те, щоб беззаперечно вже вимагалося все покинути.

 

але те, що працюючи скільки потрібно для цього життя, свою увагу треба звернути й на підготовку до майбутнього, стараючись, наскільки це можливо, і земні клопоти направляти у засіб для досягнення цілі спасіння душі людської.

Вас може зацікавити

25 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

3 вересня 2022 року – православний календар

Редактор Головний

30 жовтня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний