18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Всі новини Календар

22 травня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 3-я після Пасхи. Глас 2.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрор. Ісайї (VIII до Р.Х.). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Христофора (бл. 250). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Шіо Мгвімського (VI) (Груз.). Совершается служба с полиелеемПеренесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських у Бар (1087). Прп. Іосифа Оптинського (1911).

Сщмч. Димитрія пресвітера (1938). Сщмч. Василія пресвітера (1939).

Евангельские Чтения

Утр. – Ін., 35 зач. (від полу́), X, 1-9.Діян., 22 зач., IX, 19-31. Ів., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2.  Свт.: Євр., 335 зач., XIII, 17-21. Лк., 24 зач., VI, 17-23.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

КОЛИ СВ. ПАВЕЛ ПОЧАВ ПРОПОВІДУВАТИ В ДАМАСКУ, ВСІ ДИВИЛИСЯ, ГОВОРЯЧИ: “ЧИ НЕ ТОЙ САМИЙ ЦЕ, ХТО ГНАВ ПРИЗИВАЮЧИХ ІМ’Я ЦЕ?” І ЗАВЖДИ ТАК БУВАЄ, ЩО ТІ, СЕРЕД ЯКИХ ХТОСЬ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ВІД НЕВІР’Я ДО ВІРИ, АБО ВІД ГРІХА ДО ЧЕСНОТИ, ДИВУЮТЬСЯ, ЩО СТАЛОСЯ З ЦИМ ЗВЕРНЕНИМ? УСЕ ЙШЛО ПО-НАШОМУ, А ТУТ РАПТОМ ВСЕ СТАЛО ІНАКШЕ: І МОВА, І ПОГЛЯД, І ХОДА, І ДУМКИ НЕ ТІ, І ПОЧИНАННЯ ІНШІ, І МІСТА ВІДВІДУВАННЯ ІНШІ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ТУТ ТЕЖ БУВАЄ, ЯК ЯКЩО ЙШОВ БИ ХТО НА ЗАХІД І РАПТОМ ПОВЕРНУВ НА СХІД. ОБИДВА ЦІ ЖИТТЯ ПРОТИЛЕЖНІ І ОДНЕ ІНШЕ ВИКЛЮЧАЄ. ХТО ЗАХОТІВ БИ ПОЄДНАТИ ЇХ АБО СКЛАСТИ ЦІЛІСНЕ ЖИТТЯ ЧАСТИНОЮ З ТОГО, ЧАСТИНУ З ІНШОГО, ТОЙ ВИТРАТИТЬ І ЧАС, І ПРАЦЮ, А УСПІХУ НІЯКОГО НЕ БУДЕ. ЯКЕ СПІЛКУВАННЯ! ТІЛЬКИ НЕ РОЗУМІЮЧІ СПРАВИ МОЖУТЬ ГОВОРИТИ: “ДЛЯ ЧОГО ТАК КРУТО!”

Вас може зацікавити

27 серпня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Чи можна хворій людині не дотримуватися посту?

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл співслужив Предстоятелю напередодні 7-ої річниці інтронізації

Редактор Головний