6.1 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Календар

22 листопада 2020 року – календар з повчанням

Неделя 24-я по Пятидесятнице. Глас 7.
Поста нет.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Онісіфора і Порфирія (біл. 284-305). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Матрони (біл. 492). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Феоктисты (881).

Мч. Олександра Солунського (IV). Мч. Антонія (V). Прп. Іоанна Колова (V). Прпп. Євстолії (610) і Сосіпатри (ок. 625). Прп. Онісіфора Печерського (1148). Свт. Нектарія, митр. Пентапольського, Егінського чудотворця (1920).

Сщмчч. Парфенія, єп.Ананьевського, КонстянтинаДимитріяНестораФеодораКонстянтинаВіктора, ІльїПавла пресвітерів, Іосифа диякона і прмч. Олексія (1937).

Совершается служба с полиелеемІкони Божої Матері “Скоропослушниця” (X).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 2-е, Мк., 70 зач., XVI, 1-8. Літ. – Еф., 221 зач., II, 14-22. Лк., 39 зач., VIII, 41-56. Богородиці: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ІАІР ГЛАСНО ПРИ ВСІХ ВПАВ ДО НІГ СПАСИТЕЛЯ, МОЛИВ ГОСПОДА ПРО ЗЦІЛЕННЯ ДОЧКИ СВОЄЇ, ТА БУВ ПОЧУТИЙ. ГОСПОДЬ НІЧОГО НЕ СКАЗАВ, А ВІДРАЗУ Ж ВСТАВ ТА ПІШОВ ДО НЬОГО.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

НА ШЛЯХУ ДО ІАІРА БУЛА ЗЦІЛЕННА КРОВОТОЧИВА ЖІНКА, ЗВИЧАЙНО Ж, ТЕЖ НЕ БЕЗ МОЛИТВИ З ЇЇ СТОРОНИ, ХОЧА ВОНИ І НЕ ЗВЕРТАЛАСЯ СЛОВОМ І НЕ ПАДАЛА ДО НІГ ГОСПОДА: У НЕЇ БУЛА СЕРДЕЧНА МОЛИТВА ВІРИ. ГОСПОДЬ ПОЧУВ ЇЇ ТА ДАВ ЗЦІЛЕННЯ. ТУТ ВСЕ ЗВЕРШИЛОСЯ ПОТАЄМНО. КРОВОТОЧИВА СЕРЦЕМ ЗВЕРНУЛАСЯ ДО ГОСПОДА; ГОСПОДЬ ПОЧУВ ЦЕ ПРОХАННЯ СЕРЦЯ ТА ЗАДОВОЛЬНИВ ПРОХАННЯ.

 

У ЦІЄЇ ЖІНКИ ТА В ІАІРА МОЛИТВА ЗА СУТТЮ СВОЄЮ ОДНА, ХОЧА І МОЖНА РОЗРІЗНЯТИ У НИХ ПЕВНІ СТЕПЕНІ. ТАКІ ОСЬ МОЛИТВИ, ПОВНІ ВІРИ, СПОДІВАННЯ ТА ВІДДАНОСТІ, НІКОЛИ НЕ БУВАЮТЬ НЕ ПОЧУТІ.

 

ІНКОЛИ ГОВОРЯТЬ: “МОЛЮСЯ, МОЛЮСЯ, А МОЛИТВА МОЯ ВСЕ-ТАКЕ НЕ ЧУЄТЬСЯ”. АЛЕ ПОТРУДИСЯ ДІЙТИ ДО МІРИ МОЛИТВИ, НЕВІДМОВНОЇ, ТИ І ПОБАЧИШ, ЧОМУ ВОНА НЕ ПОЧУТА. ЯКЩО ТИ БУДЕШ У МОЛИТОВНОМУ СТАНОВИЩІ, ЯК ІАІР, ЧИ В ПРОСТОМУ ЗВИЧАЙНОМУ, ЯК ВСІ, ХТО НАВКОЛО, ПОДІБНО КРОВОТОЧИВІЙ, КОЛИ ПОЧНЕТЬСЯ У СЕРЦІ ТВОЄМУ СПРАВЖНЯ МОЛИТВА, ВОНА БЕЗСУМНІВНО ВВІЙДЕ ДО ГОСПОДА ТА СХИЛИТЬ ЙОГО НА МИЛІСТЬ.

 

УСЯ СПРАВА В ТОМУ, ЯК ДІЙТИ ДО ТАКОЇ МОЛИТВИ. ТРУДИСЯ І ДІЙДЕШ. ВСІ ЧИНИ МОЛИТОВНІ МАЮТЬ В СВОЇЙ ОСНОВІ ПІДНЕСТИ МОЛИТВЕННИКІВ ДО ТАКОЇ МІРИ МОЛИТВИ, І ВСІ, ХТО РОЗУМНО ПРОХОДИТЬ ЦЕЙ МОЛИТОВНИЙ КУРС, ДОСЯГАЮТЬ МЕТИ СВОЄЇ.

 

Вас може зацікавити

19 січня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

4 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний