-2.2 C
Lutsk
Вівторок, 9 Березень, 2021
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 15-річчя храму у Горохові. ФОТО

12 листопада 2020 року виповнюється 15 років з дня освячення храму на честь Різдва Христового м. Горохова.

Тож з цієї нагоди була звершена святкова Божественна літургія, очолив яку вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Йому співслужили благочинний Горохівської округи прот. Валерій Пилипчук, настоятель місцевого храму священник Андрій Гаврилюк та сонм священнослужителів єпархії.

На малому вході архіпастир з благословення Предстоятеля УПЦ та по дорученню керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла, нагородив свящ. Андрія, настоятеля храму, правом носіння хреста з прикрасами.

Опісля прочитання Євангелія архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Також духовенство піднесло заупокійні молитви за колишнього настоятеля храму прот. Олександра Пасічника, за всіх будівничих та парафіян храму, які вже відійшли у вічність.

Опісля літургії був звершений традиційний хресний хід, після якого найменші прихожани привітали присутніх зі святом.

Владика Афанасій привітав настоятеля та усіх прихожан з 15-річним ювілеєм освячення храму та побажав православній громаді завжди перебувати під молитовним покровом Пресвятої Богородиці.

У свою чергу, настоятель храму щиро подякував архіпастирю за високі церковні нагороди, усім присутнім за спільну молитву та попросив архіпастирського благословення й надалі трудитись на благо Христової Церкви.

 

Вас може зацікавити

Вітаємо прот. Анатолія Давнюка з 25-річчям священницької хіротонії

Редактор Головний

Ієрархи Кіпрської Православної Церкви висловили свою позицію щодо “Українського питання”

Редактор Головний

Гонима громада села Клепачів відзначила престольне свято. ФОТО

Редактор Головний