-2.8 C
Lutsk
Четвер, 26 Листопад, 2020
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 15-річчя храму у Горохові. ФОТО

12 листопада 2020 року виповнюється 15 років з дня освячення храму на честь Різдва Христового м. Горохова.

Тож з цієї нагоди була звершена святкова Божественна літургія, очолив яку вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Йому співслужили благочинний Горохівської округи прот. Валерій Пилипчук, настоятель місцевого храму священник Андрій Гаврилюк та сонм священнослужителів єпархії.

На малому вході архіпастир з благословення Предстоятеля УПЦ та по дорученню керуючого єпархією архієпископа Нафанаїла, нагородив свящ. Андрія, настоятеля храму, правом носіння хреста з прикрасами.

Опісля прочитання Євангелія архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Також духовенство піднесло заупокійні молитви за колишнього настоятеля храму прот. Олександра Пасічника, за всіх будівничих та парафіян храму, які вже відійшли у вічність.

Опісля літургії був звершений традиційний хресний хід, після якого найменші прихожани привітали присутніх зі святом.

Владика Афанасій привітав настоятеля та усіх прихожан з 15-річним ювілеєм освячення храму та побажав православній громаді завжди перебувати під молитовним покровом Пресвятої Богородиці.

У свою чергу, настоятель храму щиро подякував архіпастирю за високі церковні нагороди, усім присутнім за спільну молитву та попросив архіпастирського благословення й надалі трудитись на благо Христової Церкви.

 

Вас може зацікавити

У храмах Волинської єпархії звершили святкові богослужіння в день Святої Трійці. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний

У нижньому храмі кафедрального собору відзначили престольне свято. ФОТО

Редактор Головний

Священнику Волинської єпархії погрожували гранатою

Редактор Головний