17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Всі новини Календар

21 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Прп. Пелагії (457).

Св. Пелагії дівиці (303). Прп. Таїсії (IV). Прп. Досифея Верхньоостровського, Псковського (1482). Прп. Трифона, архім. В’ятського (1612). Сщмчч. Димитрія, архієп. Можайського, і з ним Іоанна диякона, прмчч. Амвросія і Пахомія, прмц. Татіани, мч. Миколая, мцц. Марії та Надії (1937); сщмч. Іони, єп. Велізького, прмч. Серафима, сщмчч. Петра, Василія, Павла, Петра, Володимира пресвітерів, мчч. Віктора, Іоанна, Миколая і мц. Єлисавети (1937); прмч. Варлаама (кінець 1930-х). Прославлення прп. Олексія Карпаторуського (2001). Собор В’ятських святих.

Ікони Божої Матері «Визволителька від напастей» (Ташлинська) (1917).

Євангельські Читання

Флп., 239 зач., I, 27 – ІІ, 4. Лк., 32 зач., VII, 31-35.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“З КИМ ЗРІВНЯЮ ЛЮДЕЙ РОДУ ЦЬОГО? ТОБТО НЕВІРУЮЧИХ? ЯКЩО ГОСПОДЬ СТАВИТЬ ЦЕ ПИТАННЯ НІБИТО У ЗДИВУВАННІ, ТО НЕ ГОДИТЬСЯ І НАМ ДИВУВАТИСЯ З ЯВИЩА НЕВІР’Я? ЗДАВАЛОСЯ Б, ЯК ІТИ ПРОТИ ВСЕСТОРОННЬОЇ ОЧЕВИДНОСТІ? І ВСЕ ОДНО ТАКИ ІДУТЬ.

 

ЩО САТАНА ПРОТИВИТЬСЯ – ЦЕ НЕ ДИВНО; ЙОГО ІМ’Я ТАКЕ: ПРОТИВНИК ІСТИНИ ТА ДОБРА; ДОБРЕ Ж ВИДНО, ЩО БОГ Є, ЩО ВІН НІБИ СУДИТЬ ЙОГО І ЗАСУДИТЬ, ЩО СТРАТА ЙОГО ВЖЕ ПРИГОТОВАНА, А ВСЕ ЙДЕ НАПЕРЕКІР, І НЕ ДЛЯ ЧОГОСЬ ІНШОГО, ЯК ТІЛЬКИ НА ЗЛО І, ВІДПОВІДНО, НА ВЕЛИКУ ЗАГИБЕЛЬ.

 

ЧИ НЕ ДЛЯ ЦЬОГО ДУХ БОГОБОРСТВА ВОЛОДІЄ І НЕВІРУЮЧИМИ? ПРИНАЙМНІ ЗА ТИМИ ПОНЯТТЯМИ, ЯКІ МИ МАЄМО ПРО ДУШУ ТА ЇЇ ДІЇ, НЕВІР’Я, ЗА ОЧЕВИДНОСТІ ОСНОВ ВІРИ, НЕ МОЖНА ПОЯСНИТИ, ТАК І ЯК НЕ МОЖНА ПОЯСНИТИ РАБСТВО ГРІШНИКА ПЕРЕД ГРІХОМ, КОЛИ ВІН ДІЗНАЄТЬСЯ ЯСНО, ЩО ГРІХ ЙОГО ГУБИТЬ.

 

І ЯКЕ Ж ПРОТИРІЧЧЯ! ТІЛЬКИ НЕВІРУЮЧІ ВІДКИДАЮТЬ БУТТЯ САТАНИ І НЕЧИСТИХ ДУХІВ. ТІ, ЯКИМ БИ БІЛЬШЕ ВСЬОГО ТРЕБА БУЛО БИ СТОЯТИ ЗА НИХ, ЗОВСІМ ВІДСТУПАЮТЬ ВІД НИХ. НЕ ВІД НИХ ЖЕ САМИХ І НАУКА ЦЯ? ТЕМНІ ПІТЬМУ ЛЮБЛЯТЬ І НАВЧАЮТЬ ГОВОРИТИ, ЩО ЇХ НЕМАЄ І ЩО У МОРАЛЬНОМУ СВІТІ БУДУЄТЬСЯ САМЕ СОБОЮ. БЕЗ ЇХ ПІДСТУПІВ.

Вас може зацікавити

18 січня 2022 року – православний календар

Редактор Головний

22 вересня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Камінь-Каширському звершили чин відспівування Захисника України

Редактор Головний