7.4 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Всі новини Календар

21 грудня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 27-а після П’ятидесятниця. Глас 1.
Різдвяний піст.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Патапія (VII).

Апп. від 70-ти СосфенаАполосаКифи Тихика, ЄпафродитаКесаря та Онисифора (I). Мчч. 62-х ієреїв і 300 мирян, що в Африці від аріан постраждали(477). Мч. Вікторії Кулузької (477-484). Мц. Анфіси в Римі (V). Прп. Кирила Челмогорського (1368).

Сщмч. Сергія пресвітера (1937).

Євангельські Читання

1 Тим., 286 зач., V, 11-21. Лк., 106 зач., XXI, 12-19.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“І БУДУТЬ ВАС НЕНАВИДІТИ ВСІ ЗА ІМ’Я МОЄ”. ХТО ВДИХНЕ У СЕБЕ ХОЧ МАЛО ДУХУ СВІТУ, ТОЙ СТАЄ ХОЛОДНИМ ДО ХРИСТИЯНСТВА ТА ЙОГО ВИМОГ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

БАЙДУЖІСТЬ ЦЯ ПЕРЕХОДИТЬ У НЕПРИЯЗНЬ, КОЛИ ДОВГО У НІЙ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НЕ ПРИХОДЯЧИ ДО ТЯМИ, І ОСОБЛИВО КОЛИ ПРИ ЦЬОМУ ЗАХОПЛЮЮТЬ ЗВІДКИСЬ ЧАСТИНУ ПЕРЕКРУЧЕНИХ УЧЕНЬ.

 

ДУХ СВІТУ З ХИБНИМИ ВЧЕННЯМИ – ЦЕ ДУХ НЕПРИЙНЯТНИЙ ДЛЯ ХРИСТА: ВІН АНТИХРИСТА; РОЗШИРТЕ ЙОГО – РОЗШИРЕННЯ ВОРОЖИХ ВІДНОСИН ДО ХРИСТИЯНСЬКОГО СПОВІДАННЯ ТА ХРИСТИЯНСЬКИХ ПОРЯДКІВ ЖИТТЯ. ЗДАЄТЬСЯ, НАВКОЛО НАС ДІЄТЬСЯ ЩОСЬ ПОДІБНЕ.

 

ПОКИ ХОДИТЬ ПОВСЮДИ ТІЛЬКИ ХУДЕ РИКАННЯ; АЛЕ НЕ ДИВНО, ЩО СКОРО ПОЧНЕТЬСЯ І ПРОРОЧЕ ГОСПОДОМ: “ПОКЛАДУТЬ НА ВАС РУКИ… І БУДУТЬ ГНАТИ ВАМ… ЗРАДЖЕНІ БУДЕТЕ… ТА ПОВБИВАЮТЬ ВАС”. ДУХ АНТИХРИСТОВИЙ ЗАВЖДИ ОДИН; ЩО БУДЕ НА ПОЧАТКУ, ТЕ БУДЕ І ТЕПЕР, МОЖЛИВО ТІЛЬКИ В ІНШІЙ ФОРМІ, АЛЕ У ТОМУ Ж ЗНАЧЕННІ. ЯК ЖЕ БУТИ? “ТЕРПІННЯМ ВАШИМ РЯТУЙТЕ ДУШІ ВАШІ”. ТЕРПИ З ТВЕРДИМ СЛОВОМ СПОВІДУВАННЯ ІСТИНИ В УСТАХ І В СЕРЦІ.

Вас може зацікавити

З нагоди престольного свята єпископ Афанасій очолив богослужіння в Маневичах

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті великомучениці Варвари

Редактор Головний

Керуючий єпархією очолив всенічну напередодні престольного свята нижнього Свято-Андріївського храму кафедрального собору

Редактор Головний