21.6 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл освятив храм у с. Звиняче, побудований замість захопленого. ФОТО

4 вересня 2021 року, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл освятив престол і звершив першу Божественну Літургію у храмі на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійського Чудотворця, села Звиняче Горохівського благочиння. 

Цього дня Високопреосвященнішому владиці співслужили благочинний округи прот. Валерій Пилипчук, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму свящ. Сергій Бачинський, клірики єпархії та гості у священному сані.

На Малому вході керуючий єпархією возвів настоятеля храму у сан протоієрея та відзначив високою церковною нагородою – митрою.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Окрасою богослужіння став спів двох хорів – місцевого та хору священнослужителів кафедрального собору м. Луцьк під керівництвом протодиякона Михайла Абрамчука.

Опісля Божественної літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до усіх присутніх з вітальним словом.

Нагадаємо, 10 березня 2019 року, у Прощену неділю, Свято-Миколаївський храм села Звиняче перейшов у юрисдикцію ПЦУ. Більше 60 мешканців села зберегли вірність канонічній Церкві та з того часу і по нині молилися у старій хатині. 

Вас може зацікавити

Піст – це добра справа, яку ми робимо собі, – Предстоятель

Редактор Головний

28 вересня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 травня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний