0.1 C
Lutsk
Середа, 29 Листопад, 2023
Всі новини Новини УПЦ

Предстоятель УПЦ розповів про духовний зміст Успіння Богородиці

«Коли ми будемо проводити життя в молитві, смиренні та добрих справах, то і наша смерть буде успінням». Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у день Успіння Пресвятої Богородиці. 

У своїй проповіді Архіпастир розповів про Божу Матір, Її життя та благодатне успіння.

«Пресвята Діва Марія йменується різними епітетами та образами, які говорять про Її красоту, велич і славу. У Матері Божої з’єдналася смерть з життям і життя перемогло смерть. Тому і смерть Пресвятої Богородиці стала для неї сном, успінням. Вона ніби лягла спати, закрила очі без всякого болю та страждань і відійшла в інший світ», — розповів Предстоятель.

За словом Першосвятителя, шануючи Пресвяту Діву Марію, як вищу від усіх святих, чеснішу Херувим і славнішу Серафим, ми молимося Їй у своїх життєвих обставинах.

«Молимося, щоб Матір Божа нам допомагала, укріпляла нас, давала нам силу все терпіти на землі, що Бог попускає людині терпіти, і щоб Богородиця і нашу смерть перетворила в сон», — сказав він.

Його Блаженство підкреслив, що «для того, щоб смерть перетворилася в сон, треба, щоб хоча б трішки наше життя було подібним до життя Пресвятої Діви Марії».

«А жити потрібно в смиренні, кротості, мовчазливості, у творінні добрих справ. Нехай молитвою Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, Пресвятої Діви Марії, Господь благословить кожного з нас й допоможе достойно проводити своє земне життя, щоб бути причасними до вічного спасіння на Небі», — зазначив Митрополит Онуфрій.

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією очолив богослужіння Навечір’я Різдва Христового у кафедральному соборі

Редактор Головний

Секретар єпархії з благочинними побували на урочистому відкритті святкової ялинки у Луцьку. ФОТО

Редактор Головний

Чи сповідатися у священника, до якого людина відчуває неприязнь?

Редактор Головний