19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Всі новини Календар

20 грудня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 27-а після П’ятидесятниці. Глас 1.
Різдвяний піст.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Амвросія, єп. Медіоланського (397). Совершается служба на шестьПрп. Антонія Сійського (1556). Совершается служба со славословиемПрп. Ніла Столобенського (1554).

Мч. Афінодора (бл. 304). Мц. Філофеї (1060) (Рум.). Прп. Іоанна, посника Печерського (XII). Прп. Павла Послушливого, свт. Амвросія, єп. Кам’янець-Подільського, спов. (1932);

Прмч. Сергія (1917). Сщмч. Антонія пресвітера, прмч. Андроніка (1918). Сщмчч. СергіяМихаїла і  Сергія пресвітерів, Никифора диякона і прмчч. Галактіона і Гурія, мч. Іоанна (1937). Сщмчч. Петра і Василія пресвітерів (1941).

Селігерської (Володимирської) ікони Божої Матері.

Євангельські Читання

1 Тим., 285 зач. (від полу́), V, 1-10. Лк., 102 зач., XX, 27-44. Прп.: 2 Кор., 176 зач., IV, 6-15. Лк., 24 зач., VI, 17-23 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

САДУКЕЇ ЗАПЕРЕЧУВАЛИ ПРОТИ ВОСКРЕСІННЯ, ЯКЕ ЗДАВАЛОСЯ ЇМ НЕВИРІШЕНИМ; А ГОСПОДЬ ВИРІШИВ ЙОГО КІЛЬКОМА СЛОВА, І ДО ТОГО Ж ТАК ЯСНО, ЩО ВСІ ЗРОЗУМІЛИ І ВИЗНАЛИ САДУКЕЇВ ПЕРЕМОЖЕНИМИ ПРАВДОЮ СЛОВА ЙОГО.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

ЩО ТОДІ БУЛИ САДУКЕЇ, ТО НИНІ НЕВІРИ ВСІХ СОРТІВ.

 

НАРОБИЛИ ВОНИ СОБІ БАГАТО МРІЙЛИВИХ ПРИПУЩЕНЬ, ПІДНЯЛИ ЇХ У НЕЗАПЕРЕЧНІ ІСТИНИ ТА РАДІЮТЬ, ДУМАЮЧИ, ЩО ВЖЕ ПРОТИ НИХ І СКАЗАТИ НІЧОГО. НАСПРАВДІ Ж ВОНИ ТАК ПУСТІ, ЩО І ГОВОРИТИ ПРОТИ НИХ НЕ ВАРТО. ВСЕ ЇХ МУДРУВАННЯ – КАРТКОВИЙ ДІМ: ДИХНИ І РОЗЛЕТИТЬСЯ.

 

ЧАСТИНАМИ ЇХ СПРОСТОВУВАТИ НЕМАЄ ПОТРЕБИ, А ДОСТАТНЬО ПОСТАВИТИСЯ ДО НИХ ТАК, ЯК СТАВЛЯТЬСЯ ДО НАС. ГОВОРЯЧИ ПРОТИ СНІВ, НЕ ДОКАЗУЮТЬ НЕВІДПОВІДНОСТІ У СНІ АБО ЙОГО ЧАСТИНІ, А ГОВОРЯТЬ ТІЛЬКИ: ЦЕ СОН, – І ТИМ ВСЕ ВИРІШУЮТЬ.

 

ТОЧНО ТАКА ТЕОРІЯ СТВОРЕННЯ СВІТУ З ТУМАННИХ ПЛЯМ, З ПІДСТАВКАМИ СВОЇМИ Є ТЕОРІЄЮ ДОВІЛЬНОГО ЗАРОДЖЕННЯ, ДАРВІНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ РОДІВ ТА ВИДІВ, І З ЙОГО Ж ОСТАННІМ УЯВЛЕННЯМ ПРО ПОХОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ. ВСЕ, ЯК МАРЕННЯ СОННОГО. ЧИТАЮЧИ ЇХ, ХОДИШ СЕРЕД ТІНЕЙ. А ВЧЕНІ? ТАК, А ЩО З НИМИ ПОРОБИШ? ЇХ ДЕВІЗ: НЕ ЛЮБО НЕ СЛУХАЙ, А БРЕХАТИ НЕ ЗАВАЖАй.

Вас може зацікавити

Як часто можна причащатися на Світлій седмиці і як готуватися до Причастя?

Редактор Головний

Якщо пропустив пісний день, чи можна попоститися в інший?

Редактор Головний

8 січня 2024 року – православний календар

Редактор Головний