7.8 C
Lutsk
Вівторок, 2 Березень, 2021
Календар

2 листопада 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 22-а після П’ятидесятниці. Димитрівська батьківська суботаГлас 4.
Посту немає.

Совершается служба на шестьВмч. Артемія (362).

Прав. отрока Артемія Веркольського (1545). Прп. Гавриїла Самтаврійського (1995) (Груз.).

Сщмч. Миколая пресвітера (1918). Сщмчч. Зосими, Іоанна, Іоанна, Іоанна, МиколаяЛеоніда, Іоанна і Олександра пресвітерів, Михаїла і Петра дияконів і мч. Павла (1937). Знайдення мощей прп. вел. кн. Анастасії Києво-Покровської (2009).

Євангельські Читання

Кол., 255 зач., II, 13-20. Лк., 43 зач., IX, 18-22. Вмч.: 2 Тим., 292 зач., II, 1-10. Ів., 52 зач., XV, 17 – XVI, 2.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“КИМ МЕНЕ ВВАЖАЮТЬ ЛЮДИ”, – ЗАПИТУВАВ ГОСПОДЬ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

У ВІДПОВІДЬ НА ЦЕ АПОСТОЛИ ПЕРЕДАЛИ ДУМКИ, ЯКІ ШИРИЛИСЯ У НАРОДІ ПРО НЬОГО, ЩО ЗВОДИЛИСЯ ДО ТОДІШНЬОГО ОБРАЗУ ДУМОК: ХТО ГОВОРИВ, ЩО ВІН – ІОАНН ХРЕСТИТЕЛЬ, ХТО – ЩО ВІН – ІЛЛЯ, ХТОСЬ – ЩО ЯКИЙ-НЕБУДЬ ІЗ ДРЕВНІХ ПРОРОКІВ, ЩО ВОСКРЕСНУВ.

 

ЯК ЖЕ ВІДПОВІДАЮТЬ НИНІ? ТАКОЖ РІЗНЕ І КОЖЕН ЗГІДНО СВОЇХ ДУМОК. МАТЕРІАЛІСТИ, БЕЗБОЖНИКИ ТА БЕЗДУШНІ З ПОРОДИ МАВП ЯКУ ВІДПОВІДЬ ДАДУТЬ, КОЛИ У НИХ НЕМАЄ НІ БОГА, НІ ДУШІ? СПІРИТИ, ПОДІБНО АРІАНАМ, ВІДБУВАЮТЬСЯ ВІДПОВІДДЮ, ЯКА ПРОКЛЯТА НА ПЕРШОМУ ВСЕЛЕНСЬКОМУ СОБОРІ.

 

ДЕЇСТИ БАЧАТЬ БОГА ДУЖЕ ДАЛЕКИМ ВІД СВІТУ, І НЕ МАЮЧИ СИЛИ ВМІСТИТИ У СВОЇЙ СИСТЕМІ ТАЇНСТВО ВТІЛЕННЯ, ВІДПОВІДАЮТЬ, ЯК ЕВІОНІТИ, СОЦИНІАНИ. ПОДІБНІ ВІДПОВІДІ ВИ ПОЧУЄТЕ І В РУСЬКОМУ СУСПІЛЬСТВІ ОСКІЛЬКИ ЗАЗНАЧЕНІ ТРИ ВИДИ ПОГЛЯДІВ Є ТА МНОЖАТЬСЯ І У НАС.

 

АЛЕ ДЯКУВАТИ ГОСПОДУ, Є ЩЕ У НАС БЕЗМІРНО ПЕРЕВАЖАЮЧА КІЛЬКІСТЬ ВІРЯН, ЩО СТРОГО ДОТРИМУЮТЬСЯ АПОСТОЛЬСЬКОГО СПОВІДУВАННЯ, ЩО ГОСПОДЬ ІІСУС ХРИСТОС – ЦЕ ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОЖИЙ, ЯКИЙ ВОПЛОТИВСЯ, ЩЕ В РАЮ ОБІЦЯНИЙ ПРАРОДИТЕЛЯМ НАШИМ СПАСИТЕЛЬ ТА ВИЗВОЛИТЕЛЬ РОДУ ЛЮДСЬКОГО.

 

ЯКА СТОРОНА ПЕРЕВАЖИТЬ – ЄДИНОМУ БОГУ ВІДОМО. БУДЕМО МОЛИТИСЯ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ У НАС СВІТУ ХРИСТОВОГО ТА ПРО ВІДІГНАННЯ ПІТЬМИ ЛЖЕВЧЕНЬ. ЛАСІ МИ НА ХУДЕ; ТОМУ НЕ ДИВНО, ЩО БРЕХНЯ І ВІЗЬМЕ ВЕРХ. ВОНА І НИНІ ВЖЕ ХОДИТЬ ВУЛИЦЯМИ МІСТА ВІДКРИТО, ТОДІ ЯК РАНІШЕ БОЯЗКО ХОВАЛАСЯ ВІД ПОГЛЯДУ ВІРУЮЧИХ ХРИСТИЯН.

Вас може зацікавити

21 вересня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

22 грудня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

21 жовтня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний