19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Всі новини Календар

19 лютого 2023 року – календар з повчанням

Неділя м’ясопусна, про Страшний суд. Глас 3-й.
Прп. Вукола, єп. Смирнського (близько 100).

Мцц. Дорофеї, Христини, Калісти та мч. Феофіла (288–300). Мц. Фавсти і мчч. Євиласія та Максима (305–311). Мч. Юліана (312). Мцц. Марфи, Марії та брата їхнього прмч. Ликаріона отрока. Прпп. Варсонофія Великого та Іоанна Пророка (VI). Свт. Фотія, патр. Константинопольського (891). Сщмч. Димитрія пресвітера і мч. Анатолія (1921); сщмч. Василія пресвітера (1930); сщмч. Олександра пресвітера (1938).

Євангельські Читання

Утр. – Єв. 3-тє, Мк., 71 зач., XVI, 9-20. Літ. – 1 Кор., 140 зач., VIII, 8 – IX, 2. Мф., 106 зач., XXV, 31-46.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

СТРАШНИЙ СУД! СУДДЯ ГРЯДЕ НА ХМАРАХ, ОТОЧЕНИЙ НЕЗЛІЧЕННОЮ КІЛЬКІСТЮ НЕБЕСНИХ СИЛ БЕЗПЛОТНИХ. ТРУБИ ТРУБЛЯТЬ У ВСІХ КІНЦЯХ ЗЕМЛІ ТА ПІДНІМАЮТЬ ПОМЕРЛИХ. ПОВСТАЛІ ПОЛКИ ПОЛКАМИ ТЕЧУТЬ НА ВИЗНАЧЕНЕ МІСЦЕ, ДО ПРЕСТОЛУ СУДДІ, НАПЕРЕД УЖЕ ПЕРЕДЧУВАЮЧИ, ЯКИЙ ПРОЛУНАЄ У ЇХНІХ ВУХАХ ВИРОК.

 

БО ДІЯННЯ КОЖНОГО ВИЯВЛЯТЬСЯ НАПИСАНИМИ НА ЛИЦІ ЄСТВА ЇХ, І САМ ВИГЛЯД ЇХ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ СПРАВАМ ТА МОРАЛІ. ПОДІЛ НА ТИХ, ХТО СТОЯТИМЕ ПРАВОРУЧ І ЛІВОРУЧ ПРЕСТОЛУ БОЖОГО, ВІДБУДЕТЬСЯ САМ СОБОЮ. НАРЕШТІ ВСЕ УЖЕ ВИЗНАЧИЛОСЯ. НАСТАЛО ГЛИБОКЕ МОВЧАННЯ. ЩЕ МИТЬ – І ЧУЄТЬСЯ РІШУЧИЙ ВИРОК СУДДІ – ОДНИМ: “ПРИЙДІТЬ”, ІНШИМ: “ВІДІЙДІТЬ”. – ПОМИЛУЙ НАС, ГОСПОДИ, ПОМИЛУЙ НАС! НЕХАЙ БУДЕ МИЛІСТЬ ТВОЯ, ГОСПОДИ, НА НАС! – АЛЕ ТОДІ ПІЗНО ВЖЕ БУДЕ БЛАГАТИ ТАК.

 

ТЕПЕР ТРЕБА ПОТУРБУВАТИСЯ ЗМИТИ З ЄСТВА СВОГО НАПИСАНІ НА НЬОМУ ЗНАКИ, ЩО НЕСПРИЯТЛИВІ ДЛЯ НАС. ТОДІ РІКИ СЛІЗ ГОТОВІ БУЛИ БИ МИ ВИПУСТИТИ, ЩОБ ОМИТИСЯ; АЛЕ ЦЕ ВЖЕ НІЧИМ НЕ ДОПОМОЖЕ. СПЛАКНЕМО ТЕПЕР, ЯКЩО НЕ РІКАМИ СЛІЗ, ТО ХОЧА БИ СТРУМКАМИ; ЯКЩО НЕ СТРУМКАМИ, ТО ХОЧА БИ ДОЩОВИМИ КАПЛЯМИ; ЯКЩО І ЦЬОГО НЕ ЗНАЙДЕМО, РОЗПОВІМО ГРІХИ СВОЇ ГОСПОДУ ТА МОЛИТИМЕМО ЙОГО ПРОСИТИ НАМ ЇХ, ДАЮЧИ ОБІТНИЦЮ НЕ ОБРАЖАТИ ЙОГО БІЛЬШЕ ПОРУШЕННЯМ ЙОГО ЗАПОВІДЕЙ, – І РЕВНУЮЧИ ПОТІМ ВІРНО ВИКОНУВАТИ ЦЮ ОБІТНИЦЮ.

Вас може зацікавити

12 липня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Митр. Антоній (Паканич): Навіщо потрібні правила поведінки?

Редактор Головний

31 липня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний