19.6 C
Lutsk
Субота, 22 Червень, 2024
Всі новини Календар

14 липня 2022 року – календар з повчанням

Безсрібників Косми і Даміана, що в Римі постраждали (284).

Мч. Потита (II). Прп. Петра патрикія (854). Прав. Ангеліни, деспотиси Сербської (ХVI). Сщмч. Аркадія пресвітера (1918); сщмч. Олексія диякона (1942).

Євангельські Читання

Рим., 118 зач., XV, 17-29. Мф., 49 зач., ХII, 46 – XIII, 3. Безсрр.: 1 Кор., 153 зач., XII, 27 – XIII, 8. Мф., 34 зач. (від полу), X, 1, 5-8.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ХТО БУДЕ ВИКОНУВАТИ ВОЛЮ ОТЦЯ МОГО НЕБЕСНОГО, ТОЙ МЕНІ БРАТ І СЕСТРА, І МАТІР”. ЦИМИ СЛОВАМИ ГОСПОДЬ ДАЄ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ДУХОВНА СПОРІДНЕНІСТЬ, ЯКУ ВІН ПРИЙШОВ НАПОВНИТИ І ВИРОСТИТИ НА ЗЕМЛІ, НЕ ТЕ, ЩО СПОРІДНЕНІСТЬ ТІЛЕСНА, ХОЧА ЗА ФОРМОЮ ВІДНОСИН ВОНА ОДНАКОВА ІЗ НЕЮ.

 

У НІЙ Є БАТЬКИ І МАТЕРІ – ЦЕ ТІ, хто НАРОДЖУЮТЬ СЛОВОМ ІСТИНИ ЧИ ПРОПОВІДІ, ЯК ГОВОРИТЬ АПОСТОЛ ПАВЛо. І В НЬОМУ Є БРАТИ І СЕСТРИ – ЦЕ ТІ, ЯКІ НАРОДЖЕНІ ДУХОВНО ВІД ОДНОГО І РОСТУТЬ У ЄДИНОМУ ДУСІ.

 

РОДИННЕ ЄДНАННЯ ТУТ ЗВЕРШУЄТЬСЯ ПІД ДІЄЮ БЛАГОДАТІ. АЛЕ ВОНО НЕ ЗОВНІШНЄ, НЕ ПОВЕРХНЕВЕ, А ТАКЕ Ж ГЛИБОКЕ І ЖИТТЄВЕ, ЯК І ТІЛЕСНЕ, ТІЛЬКИ МАЄ МІСЦЕ В ІНШІЙ СФЕРІ – ВИЩІЙ, ВАЖЛИВІШІЙ.

 

ОСЬ ТОМУ І ПЕРЕВАЖАЄ НАД ТІЛЕСНИМ, І КОЛИ НАСТАЄ ПОТРЕБА, ПРИНОСИТЬ ЙОГО У ЖЕРТВУ СВОЇМ ДУХОВНИМ ІНТЕРЕСАМ, БЕЗ ЖАЛЮ, З ПОВНОЮ УПЕВНЕНІСТЮ, ЩО ЦЯ ЖЕРТВА БОГУ Є УГОДНОЮ ТА НИМ ЗАТРЕБУВАНОЮ.

Вас може зацікавити

Священники єпархії передали допомогу на потреби військових, лікарень та переселенців. ЧАСТИНА 5

Редактор Головний

Що неможливо людині, можливо Богу: проповідь у день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»

Редактор Головний

Клірики Волинської єпархії УПЦ привітали з Різдвом Христовом організації, що опікуються особливими дітками

Редактор Головний