4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

19 березня 2024 року – календар з повчанням

Седмиця 1 Великого посту. Великий піст.

Мчч. 42-х в Аммореї: Константина, Аєтія, Феофіла, Феодора, Мелісена, Каліста, Васоя та інших з ними (близько 845). Прмчч. Конона і сина його Конона (270–275). Знайдення Чесного Хреста і цвяхів св. царицею Єленою в Єрусалимі (326). Прп. Аркадія Кіпрського (близько 361). Прп. Фридоліна Зекінгенського (540). Прп. Іова, у схимі Іісуса, Анзерського (1720). Ченстоховської, Шестоковської, «Благодатне Небо» і «Покриваюча» ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

На 6-му часі: – Іс. 1:19-2:3. На вечірні: – Бут. 1:14-23; Притч. 1:20-33.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Пропонуються читання про створення світу, первісний стан гріхопадіння та обітницю спасіння в Господі нашому Іісусі Христі. Слухай і повчайся! Тепер для тебе час відтворення твого. Припади до Господа, і Він дасть тобі світло, яке просвітить темряву твою гріховну, поставить твердиню серед бентежних думок твоїх і бажань гріхолюбного серця твого – благий намір твердо і неухильно служити Йому, влаштує суходіл і море, усьому дасть у тобі своє місце.

 

Тоді почнеш вирощувати спочатку злаки, траву і дерева – початки чеснот, а потім і живі створіння – цілком духовні й богоугодні справи, аж поки, врешті-решт, відновиться в тобі образ і подоба Божа, як створений ти був на початку. Усе це зробить тобі Господь у ці шість днів духовного творіння, говіння твого, якщо будеш проходити його з увагою, благоговінням і сокрушенням серця.

Вас може зацікавити

У Волинській духовній семінарії розпочався ювілейний навчальний рік

Редактор Головний

Для чого дотримуватися посту

Редактор Головний

10 грудня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний