9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Всі новини Календар

18 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Мц. Харитини (304).

Сщмч. Діонісія, єп. Александрійського (264–265). Мц. Мамелхви Персидської (близько 344). Прп. Григорія Хандзойського (861) (Груз.). Прпп. Даміана пресвітера, цілителя (1071), Єремії (близько 1070) та Матфея (близько 1085) прозорливих, Печерських, у Ближніх печерах. Прп. Харитини, кн. Литовської, що у Новгороді подвизалася (1281). Свтт. Петра, Феогноста, Олексія, Кіпріана, Фотія, Іони, Геронтія, Іоасафа, Макарія, Филипа, Іова, Єрмогена, Тихона, Петра, Філарета, Інокентія і Макарія, Московських і всієї Русі, чудотворців. Прп. Гавриїла спов. (1959)

Євангельські Читання

Утр. – Ін., 36 зач., Х, 9-16. Літ. – Флп., 236 зач., I, 8-14. Лк., 27 зач., VI, 37-45. Свтт.: Євр., 335 зач., XIII, 17-21. Мф., 11 зач., V, 14-19.

Преподобний Єфрем Сирин

…Чоловіки й жінки, багаті й бідні, раби й вільні, старці й юнаки, старанно притікайте до Божественної літургії, принісши Господеві від праці рук своїх на благословення дому та всім у домі. І стійте з великим страхом і трепетом, ні з ким не розмовляючи, а проливаючи сльози, зітхаючи, молячись, від щирого серця взиваючи, просячи, щоб не виявився хтось негідним прийняття Божественних Тайн…

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

НЕ СУДИ, ВІДПУСКАЙ, ДАВАЙ… ОЧЕВИДНО, ЩО ВСЕ Є ОДНІЄЮ ТРАТОЮ, А ПРИБУТКУ НІЯКОГО. А МІЖ ТИМ ОСЬ ЩО ОБІЦЯЄТЬСЯ: НЕ БУДЕШ ЗАСУДЖУВАТИ, І ТЕБЕ НЕ ЗАСУДЯТЬ; БУДЕШ ВІДПУСКАТИ, І ТЕБЕ ВІДПУСТЯТЬ; БУДЕШ ДАВАТИ, І ТОБІ ДАНО БУДЕ.

 

ТЕПЕР ЦЕЙ ПРИБУТОК НЕ Є ВИДНИМ, АЛЕ ВІН ПРИБУДЕ БЕЗСУМНІВНО ТОМУ, ХТО ІЗ СЕРЦЯ ЗРОБИТЬ ВКАЗІВНІ ЗАТРАТИ, – ПРИБУДЕ САМЕ У ТУ ПОРУ, КОЛИ БІЛЬШЕ ВСЬОГО БУДЕ ВІДЧУВАТИСЯ ПОТРЕБА У НЕЗАСУДЖЕННІ ТА ПРОЩЕННІ.

 

ЯК ЗРАДІЄ ТОЙ, ХТО РАПТОМ СПОДОБИТЬСЯ ОТРИМАТИ ТАКІ БЛАГА, ЯК НІБИ НІ ЗА ЩО! І НАВПАКИ, ЯК БУДЕ СУМУВАТИ ТА ГОРЮВАТИ ТОЙ, ХТО СВОГО ЧАСУ НЕ ВМІВ ПРИБУТКОВО РОЗПОРЯДЖАТИСЯ СВОЇМ ДОСТАТКОМ! ВСЕ БИ ВІДПУСТИВ ТА ВСЕ БИ ВІДДАВ, АЛЕ ПІЗНО: ВСЬОМУ СВІЙ ЧАС.

 

НЕ ВСІ ГАНЯЮТЬСЯ ЗА ТАКИМ ПРИБУТКОМ, ЯКИЙ ПРОСТО ІДЕ В РУКИ, МАЙЖЕ СЛІДОМ ТА ВИТРАТОЮ. КИНЬ ХЛІБ-СІЛЬ ПОЗАДУ – ВІН ОПИНИТЬСЯ ПОПЕРЕДУ. ОБРАЗ ДІЙ У ЦИХ ВИПАДКАХ ДІЙСНО СХОЖИЙ НА КИДАННЯ; АЛЕ ТІЛЬКИ ТУТ КИДАЄТЬСЯ У РУКИ БОЖІ. У ЦИХ РУКАХ І ЗБЕРІГАННЯ ПРАВИЛЬНЕ, І ОТРИМАННЯ З НИХ БЕЗСУМНІВНЕ. ПРИКЛАДИ ТІЛЬКИ ВІРУ ТА НАДІЮ.

Вас може зацікавити

Священники єпархії передали допомогу на потреби військових, лікарень та переселенців. ЧАСТИНА 5

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл взяв участь у святкуваннях з нагоди дня пам’яті прп. Амфілохія Почаївського

Редактор Головний

3 лютого 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний