4.5 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Всі новини Календар

18 травня 2022 року – календар з повчанням

Преполовіння П’ятидесятниці.

Вмц. Ірини (I–II).

Прп. Варлаама Серпуховського (1377). Прмч. Єфрема Нового (1426). Знайдення мощей прп. Якова Залізноборовського (1613).

Ікони Божої Матері «Невипивана Чаша» (1878).

Моздоцької та Дубенської (Красногірської) (XVII) ікон Божої Матері (перехідні святкування у Преполовіння П’ятидесятниці).

Євангельські Читання

Діян., 34 зач., XIV, 6-18. Ін., 26 зач., VII, 14-30.

Цього дня за традицією звершується мале освячення води.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

У Преполовіння чується заклик від імені Господа: “хто прагне з вас, нехай прийде до Мене та й п’є”. Якщо так, то ходімо всі до Нього. Хто що би не прагнув, тільки би те не противне було духу Господа, неодмінно знайде задоволення.

 

Хто прагне знань, ідіть до Господа, бо Він – єдине світло, яке істинно просвітлює кожну людину. Хто прагне очищення від гріхів та втамування совісних мук, ідіть до Господа; бо Він підніс гріхи всього світу на дерево та рукописання їх роздер. Хто прагне спокою серця, ідіть до Господа; бо Він є скарб, володіння яким змусить вас забути всі позбавлення та знехтувати всіма благами, щоб володіти Ним єдиним.

 

– Сила кому потрібна – у Нього всяка сила. Чи слава – у Нього слава більша світу. Чи свобода – Він даруватель істинної свободи. Він вирішить усі наші здивування, розірве вузи пристрасті, розвіє всі скорботи та туги, дасть подолати всі перешкоди, всі спокуси та підступи ворога. Та зрівняє шлях нашого життя духовного. Ходімо ж всі до Господа!

Вас може зацікавити

Священнослужителі єпархії привітали з Різдвом Христовим гонимі громади сіл Навіз, Доросині, Тристень, Квітневе та Ясенівка

Редактор Головний

З нагоди престольного свята архієпископ Нафанаїл відвідав Свято-Воскресенську громаду Луцька. ФОТО

Редактор Головний

18 травня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний