11.7 C
Lutsk
Четвер, 29 Вересень, 2022
Всі новини Календар

18 лютого 2022 року – календар з повчанням

Седмиця загальна. Глас 1.
Посту немає.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМц. Агафії   (251). Совершается служба со славословиемСвт. Феодосія, архієп. Чернігівського (1696).

Мц. Феодулії та мчч. ЕлладіяМакарія і Євагрія (бл. 304).

Мч. Миколая (1918). Мч. Михаїла, прмц. Олександри (1942).

Єлецької-Чернігівської  (1060), Сицилійської, або Дивногірської  (1092), та іменованої  “Віднайдення загиблих” (XVII) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

1 Ін., 70 зач., II, 7-17. Мк., 63 зач., XIV, 3-9 .

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен  день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

“Світ проходить і похоті його”. Хто цього не бачить? Усе тече навколо нас, – речі, обличчя, події; і ми самі течемо. Тече і похіть мирська: ледве вкусимо солодощів від задоволення нею, як зникає і та й інша; гонимось за іншою, – і з тією теж; гонимось за третьою, – знову ж те. І ніщо не вартує нічого, все приходить і відходить. Що ж? Невже немає нічого постійного? Є, говорить тут же Апостол: “той, хто виконує волю Божу, перебуватиме вічно”.

Світ, який такий текучий, як же він стоїть? – Хоче Бог, і він стоїть. Воля Божа є непохитною та незламною його основою. Так і з людей, хто стане твердо дотримуватися волі Божої, той робиться стійким та твердим.

 

Спалахують думки, поки хто гониться за тим, що минає. Але як тільки хто обдумається та повернеться на шлях волі Божої, думки та починання починають влягатися. Коли ж, зрештою, встигне він здобути навик у цьому способі житті, цей світ глибокий та безтурботність незворушна перейде і в інше життя, і там буде перебувати во віки.

 

Ось що є серед спільної течії навколо нас, не плинного та постійного у нас! – Ходіння у волі Божій.

Вас може зацікавити

29 вересня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У неділю 25-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив освячення нових дзвонів для Свято-Покровського храму

Редактор Головний

28 травня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний